هنوز زمان زیادی از وقتی که اکتیویژن و تری‌آرک اعلام کردند بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 که Blackout نام دارد، قادر به پشتیبانی از ۸۰ بازیکن به صورت همزمان در سرورهای خود است، نگذشته است. سپس پس از اعلام این خبر، آن را با تعداد بازیکن‌های بازی‌های PUBG و Fortnite مقایسه کردم که ۱۰۰ بازیکن به طور همزمان دارند و همینطور با بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 که Firestorm نام دارد هم مقایسه کردم که قادر به پشتیبانی از ۶۴ بازیکن به طور همزمان در سرورهای خود بود.

به هر حال به نظر می‌رسد که تعداد بازیکنان Blackout رو به فزونی است. دیوید وندرهار (David Vonderhaar)، از کارکنان استودیوی تری‌آرک در توییتی تایید کرد که تعداد بازیکنان قابل پشتیبانی این بازی از ۸۰ نفر به ۸۸ نفر رسیده است.

اما چرا ۸۸ نفر؟ چرا تری‌آرک تصمیم گرفت تعداد بازیکنان این بخش را افزایش دهد؟ هیچ دلیل یا توضیحی در این زمینه ارایه نشد. شاید زمانی که تری‌آرک در حال بهینه سازی کدهای بخش بتل رویال این بازی بوده، تصمیم گرفتند که در یک سطح رضایت بخش و قابل قبولی کار کنند و تعداد بازیکنان این بخش را ۱۰ درصد افزایش دهند. اما این موضوع می‌تواند یک چیز کاملا متفاوت دیگری باشد، پس این را فرض واقعی در نظر نگیرید و فقط به عنوان یک گمانه زنی روی آن حساب کنید.

در حال حاضر فقط پشتیبانی از ۱۲ نفر دیگر تعداد بازیکنان بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 را به عدد ۱۰۰ نفر خواهد رساند که همان رقمی است که PUBG و Fortnite از آن پشتیبانی می‌کنند. Call of Duty: Black Ops 4 قرار است در تاریخ ۲۰ مهر برابر با ۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌اسیتشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,