پس از مدت ها انتظار طرفداران بالاخره Call of Duty: Black Ops II هم به عناوین backward compatibility اضافه شد و اکنون کاربران اکس باکس وان می توانند این عنوان خاطره انگیز را بر روی کنسول خود بازی کنند.

Call of Duty: Black Ops II برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ عرضه گشت، بر طبق اعلام مایکروسافت این بازی به همراه قابلیت multiplayer، zombies، و دیگر محتوا های الحاقی در دسترس می باشد.

بسیاری از طرفداران مجموعه بازی Call of Duty این نسخه را آخرین نسخه قدرتمند از این سری می دانند. نبردهای Call of Duty: Black Ops II به خوبی بیانگر نحوه نبرد و جنگ در آینده نزدیک هستند که با ربات ها، پهپادها، و نبردهای سایبری عجین خواهند بود.

این بازی اکنون برای کاربران اکس باکس وان در دسترس است و خبر خوب دیگر در مورد آن این است که در لیست تخفیفات بهاری قرار گرفته است.

این بازی با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس قرار گرفته و از این لینک قابل خرید است.

منبع : وینفون
1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,