همه ما بی صبرانه منتظر انتشار کوچک‌ترین جزئیات و اطلاعات ممکن از بخش مولتی پلیر بازی Call of Duty: Modern Warfare هستیم. تا به حال موفق به دیدن یک نمونه کوچک از آن شده‌ایم اما همه مردم در حال صابون زدن به دل خودشان هستند تا در پایان ماه میلادی بعد بتوانند از اصل قضیه سر دربیاورند و ببینند ماجرا از چه قرار است. اما در عین حال باید این را هم به خاطر بسپارید که یک بخش سینگل پلیر هم در کمپین این بازی وجود دارد که شاید به خاطر شخصیت‌های آن اصل قضیه باشد.

این نسخه از سری Call of Duty نسخه‌ای است که قول داده با داشتن ویژگی‌های بسیار هیجان انگیز و جذابی مثل یک داستان تاریک‌تر و یا بازگرداندن برخی از شخصیت‌های به یادماندنی این سری مثل کاپیتان پرایس (Captain Price)، بازسازی بسیار خوب و مناسبی از شاخه‌ی Modern Warfare در این سری شوتر رگ و ریشه دار باشد. در همین راستا، امروز متوجه شدیم که یک چهر‌ه‌ی مرموز دیگر هم قرار است از نسخه‌های قبلی این سری در ریبوت سری Modern Warfare حضور داشته باشد. اطلاعات بیشتری در این زمینه در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد. با وینفون همراه باشید.

McFarlene toys کار ساخت اکشن فیگورهای این بازی را انجام می‌دهد و در همین راستا هم یک فیگور مرموز و نا مفهوم جدید در صفحه آمازون مشاهده شده است. ابروهای این اکشن فیگور کمی به سمت بالا کشیده شده که باعث ایجاد شک و دو دلی بسیار زیادی برای همه مردم شده که شاید این اکشن فیگور نشان دهنده شخصیت‌ خاصی از این سری باشد که همه ما با او آشنایی داریم و در نسخه‌های گذشته این سری دیدیم که او هم قرار است دوباره به این سری بازگردد و در نسخه جدید Call of Duty: Modern Warfare او را هم دوباره ببینیم. زمانی که از Taylor Kurosaki، کارگردان داستان سرایی این استودیو، پرسیده شد که آیا چنین چیزی صحت دارد و قرار است چنین اتفاقی در نسخه جدید این سری رخ دهد، او با یک پاسخ بسیار ساده و مختصر و مفید جواب داد: “آره”.

شخصیت‌های زیادی در نسخه‌های قبلی این سری وجود داشتند که ممکن است دوباره شاهد حضور آن‌ها در ریبوتِ این مجموعه باشیم بنابراین هر حدسی می‌توان زد که این شخصیت کیست. این موضوع باعث می‌شود که ما چیزی برای فکر کردن به آن درمورد این سری داشته باشیم که تا روز رونمایی از بخش مولتی پلیر این بازی در تاریخ ۱ آگست ۲۰۱۹ برابر با ۱۰ مرداد به آن فکر کنیم و ذهنمان را به این بازی مشغول نگه داریم. بنابراین شما هم در بخش کامنت‌ها نظر خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید و به ما بگویید فکر می‌کنید شخصیت دیگری که قرار است از نسخه‌های قبلی این سری به Modern Warfare بازگردد، ممکن است چه کسی باشد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,