با وجود همه انتقادهایی که از سری Call of Duty در طی گذشت زمان شده است اما هر یک از نسخه‌های جدید این سری به فروش بسیار بی نظیری دست پیدا می‌کند. بنابراین شاید دیگر زیاد غافلگیر کننده نباشد که بگوییم مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، تحلیلگر ارشد موسسه آماری NPD، از عنوان پیش روی Call of Duty: Modern Warfare انتظار دارد تا امسال پرفروش‌ترین بازی سال شود. بد نیست بدانید که اگر این بازی به این دستاورد برسد، نهمین نسخه از این سری است که در طی ۱۱ سال گذشته به این مهم رسیده. 

همچنین وی احساس می‌کند که عناوین NBA 2K20, Madden 20, Borderlands 3 و همینطور Mortal Kombat 11 پنج عنوان پرفروش امسال را در آمریکا تشکیل خواهند داد. با این حال، این پیشبینی یک پیشبینی دقیق به نظر می‌رسد چرا که امسال که تا اینجا تعداد بی شماری بازی مختلف وجود نداشته که پتانسیل فروش میلیون‌ها نسخه داشته باشند. با این حال در آمریکا شاید FIFA 20 یک استثنا باشد چرا که این بازی معمولا در اروپا عملکرد بسیار بهتری از خودش نسبت به آمریکا نشان می‌دهد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. نسخه بتای این بازی در حال حاضر برای کسانی که آن را پیش خرید کرده باشند قابل تهیه کردن است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,