درست از همان زمانی که بخش مولتی پلیر عنوان Call of Duty Modern Warfare به معرفی گذاشته شد، شرکت اکتیویژن (Activision)، ناشر این بازی، به همراه Infinity Ward که کار ساخت و توسعه این عنوان را انجام می‌دهد، اوقات بسیاری را برای صحبت کردن، انتشار جزئیات و اطلاعات برای بخش مولتی پلیر این بازی مورد انتظار هزینه کردند که این اطلاعات از نقشه‌های موجود در این بازی گرفته تا بازگشت بخش Killstreaks و همینطور برخی از تغییرات جالبی که در این بازی به وجود آورده‌اند و بسیاری چیزهای دیگر را شامل بوده است.

اما حتی با این که تا به حال اطلاعات بسیاری از بخش مولتی پلیر این بازی و جزئیات آن در اختیار ما قرار داده شده است، اما هنوز هم چیزهای زیادی باقی مانده که سازندگان باید با ما به اشتراک بگذارند چون هنوز زمان معرفی رسمی از آن‌ها فرا نرسیده است.

Joel Emslie، کارگردان هنری استودیوی Infinity Ward، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با Game Informer داشته است، گفته که حالت‌های مولتی پلیر جدید بسیار زیادی در این بازی وجود دارد که هنوز معرفی نشده‌اند. ما تا به حال چیزهایی نظیر Gunfight و Ground War را در این بازی دیده‌ایم. البته همه این‌ها در حالی است که سازندگان و توسعه دهندگان و حتی ناشر این بازی نسبت به تایید یا تکذیب رسمی این که Call of Duty Modern Warfare دارای بخشی به اسم بتل رویال خواهد بود یا خیر، بی میل و اراده بوده‌اند و چیز خاصی در این زمینه عنوان نکرده‌اند تا ما سرانجام از شایعه‌ها و گزارشاتی که از گوشه و کنار به گوش می‌خورد، رهایی پیدا کنیم. بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم آن‌ها چه چیزی در آستین خود پنهان کرده‌اند و چه برنامه‌هایی برای این بازی در نظر گرفته‌اند تا در آینده در اختیار ما در این بازی قرار دهند.

عنوان Call of Duty Modern Warfare قرار شده است که در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. این در حالی است که یک نسخه‌ی بتا نیز از بخش مولتی پلیر این بازی در ماه سپتامبر برای این عنوان در نظر گرفته شده است تا عرضه شود. با این حال اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که به بخش سینگل پلیر این بازی علاقه مند هستید و دوست دارید جزئیات تازه‌ای از آن به دست بیاورید، نباید ناراحت یا ناامید شوید چرا که گیم پلی بخش کمپین این عنوان نیز قرار شده است که به زودی به معرض نمایش گذاشته شود. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کوتاهی کردم، این روزها اطلاعات و جزئیات بسیاری از این بازی به انتشار رسیده است که در صورتی که آن‌ها را از دست داده‌اید، در ادامه می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,