عنوان “ندای وظیفه” (Call of Duty) را با اطمینان می توان یکی از برترین عناوین سبک شوتر بازی های دیجیتال قلمداد کرد. اکنون یکی از پر طرفدار ترین قسمت های ابن عنوان با کیفیت بازسازی شده و در آستانه انتشار قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

هنگامی که اولین تبلیغ ویدیویی عنوان “Call of Duty : Infinite Warfare” پخش شد، اکثر دوست داران دنیای بازی از دیدن اینکه شروع کننده دنیای نوین “ندای وظیفه” قرار است با یک کیفیت امروزی و نقشه های چند نفره جدید به روزرسانی و منتشر شود خوشحال شدند.

اکنون پس از انتشار عکس های به بیرون درز کرده و فاش کردن چند خرده فروشی بازی های رایانه ای، کمپانی “Activision” صاحب امتیاز و ناشر این عنوان، رسماً در خبری اعلام کرده است که عنوان “Call of Duty: Modern Warfare Remastered” به صورت مستقل منتشر خواهد شد.

قبلا این عنوان فقط در دسترس کسانی بود که نسخه “Call of Duty : Infinite Warfare” را به صورت کامل خریداری کرده بودند. این مساله برای اکثر کسانی که اولین عنوان نوین این سری بازی ها را برتر می دانستتد و مایل به خرید کامل یک بازی دیگر برای بازی کردن این عنوان نبودند کمی آزار دهنده بود.

اکتیویژن اعلام کرد که نسخه جدید مدرن “Call of Duty : Infinite Warfare” در تاریخ ۲۷ ژوئن به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای کنسول “PlayStation 4” و در آینده برای سایر پلتفرم ها منتشر خواهد شد؛ اما هنوز تاریخ دقیق انتشار برای اکس‌باکس یا رایانه های شخصی مشخص نشده است.

این عنوان با دارا بودن بخش کامل داستانی و ۱۶ نقشه چند نفره ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت. هرچند بسته “VMP” که شامل ۴ نقشه چند نفره بازسازی شده است به صورت مجزا و با قیمت ۱۵ دلار به فروش خواهد رسید.

نظر شما درباره این قسمت جذاب از این سری بازی ها و این اقدام اکتیویژن چیست؟

منبع :

AOTF

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamid
پاسخ دهید سه شنبه 6 تیر 1396

چرا گند زدن و انقد دارن تخیلیش میکنن . داستانی که کال اف mw3 داشت و هیچکدوم ندارن

سلام
پاسخ دهید سه شنبه 6 تیر 1396

آره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,