سری Call of Duty در سرتاسر جهان مخاطبان زیادی دارد. مدت‌هاست که گمانه‌زنی‌ها در مورد جدیدترین نسخه از این مجموعه آغاز شده است و حالا اطلاعات جالبی از این نسخه به دست آمده است. اگر از طرفداران این مجموعه و البته سری Modern Warfare هستید، با وینفون همراه باشید و به هیچ وجه این خبر جذاب را از دست ندهید!

به تازگی اخبار جالبی در مورد جدیدترین نسخه از سری کال آو دیوتی به دست رسیده است. طبق شنیده‌ها، این عنوان قرار بود در ابتدا Call of Duty: Modern Warfare 4 نامیده شود ولی اکنون، نام آن عوض شده و با محصولی تحت عنوان Call of Duty: Modern Warfare طرف خواهیم بود. در ابتدا «جیسن شریر» (Jason Schreier) از Kotaku این قضیه را تائید کرد و آن را یک «ریبوت متعادل» برای مجموعه خواند. سپس، نوبت به پایگاه خبری معتبر یوروگیمر رسید تا این شایعه را تائید کند.

همچنین، در ادامه شایعات آمده که این بازی در ۳۰ام ماه می یعنی تنها ۵ روز دیگر باید شاهد معرفی رسمی این بازی باشیم. نکته دیگر این است که در این معرفی، تاکید بر آن است که این بازی Call of Duty: Modern Warfare نام دارد و یک بازی مستقل است نه دنباله‌ای بر Call of Duty: Modern Warfare 3، پس نباید آن را با Call of Duty: Modern Warfare 4 اشتباه گرفت.

اگر این پیشبینی‌ها درست باشد، کاملا سنت معرفی عناوین مختلف سری Call of Duty را در‌ آن می‌توان مشاهده کرد؛ به این ترتیب که در ابتدا یک تریلر از بازی منتشر می‌شود یا در یک مراسم بازی به‌طور خلاصه معرفی می‌شود و ارائه جزئیات بیشتر به نمایشگاه E3 موکول می‌شود. البته، امسال «اکتیویژن» (Activision) اعلام کرده که در نمایشگاه E3 غرفه اختصاصی و عمومی نخواهد داشت و به جای آن، استودیوی «اینفینیتی وارد» (Infinity Ward) در رویداد E3 Coliseum حضور خواهد داشت تا در مورد نسخه بعدی سری Call of Duty جزئیاتی را ارائه دهد.

به هر روی، نسخه جدید Call of Duty قطعا برای ویندوز و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت و در پاییز امسال می‌توانیم منتظر آن باشیم.

 

منبع :

GAMINGBOLT

48 پست
دانیال اصفهانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,