دیشب در جریان کنفرانس E3 سونی، شرکت اکتیویژن از تریلری دیگر برای Call of Duty: WWII رونمایی کرد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را در وینفون مشاهده کنید.

پس از سال‌ها، اکتیویژن دوباره تصمیم گرفت تا سری Call of Duty را به ریشه‌هایش برگرداند. از همین‌رو شاهد هستیم که نسخه‌ی جدید این بازی بازهم به جنگ جهانی دوم بازگشته تا دوباره تجربه‌ی یک بازی ناب، اصیل و خاطره‌انگیز را در اختیار طرفدارانش قرار دهد.

در تریلر بالا اکتیویژن بخش‌های از قسمت چندنفره بازی را نیز به نمایش در آورد. نکته‌ی حائز اهمیت درباره‌ی این نسخه این است که ما دیگر در این بخش شاهد Class نخواهیم بود و بازیکنان برای مبارزات آنلاین خود باید نوع لشگرشان را انتخاب کنند. این موضوع باعث شده تا تجربه‌ای طبیعی‌تر در اختیار بازیکنان قرار گیرد زیرا هر بازیکن از این پس اسلحه‌ها و مهارت‌های خاص خود را خواهد داشت.

درست مانند کاری که Battlefield 1 در سال گذشته انجام داد، Call of Duty: WWII نیز قصد دارد شدت و خشونت  نبردهای تاریخی را در این شوتر اول شخص به تصویر بکشد.

این بازی ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما آن‌دسته از افرادی که این بازی را پیش‌خرید کرده باشند می‌توانند به بتای خصوصی بازی دسترسی داشته باشند. لازم‌به‌ذکر است که باتوجه به قراردادی که شرکت سونی با اکتیویژن به امضا رسانده، این بتا اندکی زودتر در دسترس بازیکنان پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد. از همین‌رو اکس‌باکس وانی ها باید اندکی بیش‌تر برای تجربه‌ی بتای خصوصی بازی صبر کنند.

اما یک چیز درباره‌ی این نسخه آشکار است و آن‌هم تفاوت زیاد آن با نسخه‌های قبلی‌ست.

دیدگاه خود را درباره‌ی تریلر بالا با ما به اشتراک بگذارید. شما از بین Battlefield 1 و Call of Duty: WWII کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

منبع : وینفون
417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirali
پاسخ دهید سه شنبه 23 خرداد 1396

این بازی کسی اطلاع داره با چه موتور بازی سازی ساخته شده است؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: