Call of Duty WW2 یک عنوان مورد انتظار برای طرفداران بازی است و مثل همیشه شرکت اکتیویژن در اوخر ماه سپتامبر چیزهایی را به بازی‌های آینده‌اش اضافه می‌کند. بازی قبلی Infinite Warfare زیاد سروصدا نکرد اما آخرین بازی Sledgehammer که Advanced Warfare نام داشت، بخش داستانی فوق‌العاده‌ای را روایت می‌کرد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

Call of Duty WW2 درست چهار روز قبل از عرضه اکس باکس وان اکس منتشر خواهد شد. با وجود اینکه کمپین بازاریابی Call of Duty به شدت روی نسخه PS4 این بازی تمرکز دارد، سوال‌هایی مبنی بر اینکه آیا این عنوان از قدرت اکس باکس وان اکس استفاده خواهد کرد، نیز وجود دارد. خوشبختانه لیستی از یک فروشگاه جواب سوال ما را داده است.

صفحه پیش‌فروش Game UK برای بازی Call of Duty: WW2 نشان می‌دهد که این بازی جزو عنوان‌های بهبود یافته اکس باکس وان اکس است و با کیفیت 4K Ultra HD اجرا خواهد شد. این قابلیت برای PS4 Pro نیز هست ولی ما نمی‌دانیم تا الان نسخه اکس باکس وان اکس آن بهبود یافته است یا نه.

Call of Duty: WW2 در سوم نوامبر برای اکس باکس وان، PS4 و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

VG247

117 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,