تقریبا بیش از یک سال است که شاهد انتشار شایعات زیادی مبنی بر انتشار نسخه بازسازی شده یا ریمستر عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 هستیم. همانطور که در جریان هستید، عنوان Modern Warfare 1 در کنار عرضه عنوان Call of Duty: Infinite Warfare بازسازی شد و به انتشار رسید. حال سوال اینجا است که با وجود این که چنین اتفاقی یک بار رخ داده، آیا دیگر احتمال عرضه نسخه بازسازی شده دنباله آن وجود ندارد؟ در ادامه مدارکی برای اثبات این موضوع ارایه خواهم کرد.

خب، به نظر می‌رسد این اتفاق سرانجام رخ خواهد داد و این که همانطور که در شایعات فراگیر نیز می‌توان دید، این نسخه بازسازی شده، فقط بخش کمپین این بازی خواهد بود و شامل بخش مولتی پلیر آن نخواهد شد. در واقع این همان بخشی است که محبوبیت دیوانه وار و غیر قابل تصوری در کل دنیا پیدا کرد و در حقیقت اکتیویژن (Activision) پس از آن دیگر به چنین موفقیت و محبوبیتی دست پیدا نکرد و دیگر نتوانست آن را تکرار کند. موسسه PEGI، که به رده بندی بازی‌های ویدیویی می‌پردازد، عنوانی تحت عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered را رده بندی سنی کرده است. بخش جالب توجه ماجرا این است که این رده بندی فقط برای بخش کمپین این بازی صورت پذیرفته؛ حداقل نامی که در لیست ذکر شده، چنین نشان می‌دهد.

این که این موضوع بدان معنی است که بخش مولتی پلیر این بازی به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید، یا این که به هر دلیلی که وجود دارد، قرار نیست نسخه بازسازی شده‌ای از بخش مولتی پلیر این بازی وجود داشته باشد، هنوز مشخص نیست و باید صبر کنیم و ببینیم چطور پیش خواهد رفت. به هر حال حدس می‌زنم به زودی در آینده‌ای نزدیک شاهد رقم خوردن این اتفاق خواهیم بود تا به تایید رسمی برسد. در عین حال شما فعلا می‌توانید از نسخه بازسازی شده عنوان اول این بازی که برای مدتی طولانی است در دسترس قرار گرفته، لذت ببرید و کاربران پلی‌استیشن پلاس نیز می‌توانند از این بازی در طول ماه مارس به صورت رایگان استفاده کنند و به تجربه آن بپردازند.

منبع :

GAMINGBOLT

669 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,