camera360

نرم افزار های مختلفی در راه یونیورسال شدن هستند و شرکت های مختلفی که در استور ویندوز فون با استقبال مخاطبان رو به رو شده بودند ، به ترتیب نرم افزار های محبوب خود را به صورت یونیورسال منتشر می کنند. در این میان برنامه Camera360 یکی از محبوب ترین نرم افزار های عکاسی در استور ویندوز فون و ویندوز موبایل است که به دلیل امکانات مناسبی که در اختیار کاربران قرار می داد با استقبال کاربران ویندوز مواجه شده بود.

شرکت Chengdu Pingo Technology، برنامه محبوب Camera360 را روانه ویندوز ۱۰ دستکاپ کرد تا کاربران برای مدیریت تصاویر خود از این نرم افزار بهره بگیرند.

این برنامه به کاربران اجازه می دهد به راحتی تصاویر خود را بر روی کامپیوتر شخصی مدیریت کنند .در نسخه ی دسکتاپ این برنامه ، طراحی کاربری جدیدی را شاهد هستیم که اجازه می دهد تا به آسانی تصاویر خود را پیدا کرده ، ویرایش کنیم و همچین آن ها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذاریم.

ویژگی های این نرم افزار بدین ترتیب است :

مدیریت تصاویر :

با توجه به رابط کاربری این برنامه ، تصاویر بر اساس زمان ثبت ، دسته بندی می شوند و دکمه های زوم داخل نوار ابزار اجازه می دهد تا تعداد تصاویر نمایشی بر اساس دلخواه کاربر تنظیم شوند.

camera 360

جستجوی هوشمند :

توانایی دسته بندی اتوماتیک تصاویر بر اساس جستجوهای اخیر ، گذشته ، امروز ، محبوب ترین ، بیشترین بازدید ، را به کاربر می دهد. شما می تواند مستقیم به قسمت جستجو دسترسی داشته باشید و بر اساس کلمه ی دلخواه خود جستجو را انجام دهید.

camera 360-2

ویرایش سریع :

شما می توانید به بهترین شکل ممکن تصاویر خود را با استفاده از ابزارهای موجود ، ویرایش کرده و از آن لذت ببرید. اگر شما در سطح ابتدایی هستید، فیلترهای مختلفی برای شما قرار داده شده است . همچنین برای ویرایش حرفه ای تر نیز ، تنظیم نور ، وضوح و ابزارهای دیگر در اختیار شما قرار داده شده است.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 43 مگابایت
  • منتشر کننده : Chengdu Pingo Technology
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,