در هفته های اخیر، تصاویر و اطلاعاتی زیادی در مورد چندین دستگاه لغو شده از نوکیا و مایکروسافت فاش شده است. چند روز پیش تصاویری از تبلت لغو شده سرفس مینی منتشر شد که دارای طراحی زشت با حاشیه های زیاد و سیستم عامل ویندوز RT بود. اکنون یکی دیگر از تبلت های ویندوزی لغو شده ظاهر شده است. این تبلت، نوکیا مرکوری نام دارد که تا کنون تنها رندرهایی از آن دیده شده بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نوکیا مرکوری، که بیشتر شبیه به یک گوشی به نظر می رسد اما در واقع یک تبلت است، یکی از ۴ دستگاه لغو شده پس از تصاحب بخش موبایل نوکیا توسط مایکروسافت در سال ۲۰۱۴ است، که شامل تبلت، گوشی و ساعت هوشمند با نام های رمز Illusionist، Mercury، Pine و Vega/Atlas بود.

این دستگاه دارای دوربین جلویی، دوربین پشتی برجسته و چیزی شبیه به یک اسلات سیم کارت بوده، بنابراین شاید از شبکه LTE نیز پشتیبانی می کرده است.

گزارش جدید تایید می کند که این دستگاه یک تبلت مبتنی بر پردازنده Atom x86 با ۱-۲ گیگابایت حافظه رم بوده که سیستم عامل ویندوز ۸ را اجرا می کرده است، که در نتیجه می توانسته بسیار بهتر از تبلت سرفس مینی با ویندوز RT باشد.

همان طور که دیده می شود، این دستگاه دارای زبان طراحی کلاسیک لومیا بوده است که در سال ۲۰۱۴ بسیار موفق بود.

نظر شما در مورد تبلت نوکیا مرکوری چیست؟

منبع :

MSPU

1935 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali zei…
پاسخ دهید چهارشنبه 14 تیر 1396

هر چی بوده لغو کرده ماشالا.

امیرمحمد
پاسخ دهید چهارشنبه 14 تیر 1396

سیاست مدیر عامل مایکروسافتیه نوکیا بود ، که نوکیا رو بیاره زیر چتر مایکروسافت و بعدشم که در جریانید ! ماشالا تو این چند سال ، دستگاه های لغو شده بیشتر از دستگاه های اراعه شده بودن 😂 ! ماشالا مایکروسافت با قدرت داره ادامه میده ! حالا بذار سرفیس فون بیاد ! سرفیس فون بیا دیگه ! فکر کنم همزمان با ظهور امام عصر ، سرفیس فون مایکروسافت هم رونمایی میشه ! البته اگه اون موقع نشنوبم که عکس هایی از پروژه سرفیس فون که لغو شد 😂

حمیدرضا
پاسخ دهید چهارشنبه 14 تیر 1396

تا الان فقط بخاطر نوکیا حاضر شده بودم سیستم عامل ویندوز فونو تحمل کنم الان که نوکیا داره اندروید میزنه . دیگه خداحافظی با سیستم عامل مایکی باید کرد .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,