امروز در فضای رسانه‌ای اسم کد سه محصول جدید از خانواده سرفیس با نام‌های کارمل، لیبرا و کپیتولا منتشر شده که تایید کننده شایعات پیشین در مورد ساخت دستگاه‌های جدید توسط تیم سرفیس است.تیم سرفیس همواره محصولات خود را با پنهان کاری خاصی توسعه می‌دهند و معمولا تا زمان رونمایی نهایی محصول، اطلاعات چندانی از آن و عملکرد تیم به بیرون درز نمی‌کند. اما ظاهرا تلاش این تیم برای پنهان ماندن روند ساخت و توسعه محصولات کاملا به نتیجه نرسیده است، چرا که امروز اسم کد سه محصول جدیدی که تیم تحت رهبری پانوس پانای در حال توسعه آن است به بیرون درز کرده است.

منابع خبری سایت تورت براساس اسنادی که از درون کمپ ردموند مشاهده کرده‌اند اعلام داشته‌اند، مایکروسافت در حال توسعه سه عضو جدید از خانواده سرفیس است. محصول اول که با اسم کد Carmel شناخته می‌شود در حقیقت نسخه بعدی سرفیس پرو یعنی سرفیس پرو 6 است.

محصول دیگر که با اسم کد Libra شناخته می‌شود، همان تبلت 10 اینچی ارزان‌قیمت جدید است که پیشتر در مورد آن اطلاعاتی را منتشر کرده بودیم. دستگاه دیگر که با اسم کد اندرومدا شناخته می‌شود و طی ماه‌های اخیر اطلاعات مختلفی در مورد آن کسب کرده‌ایم در واقع همان سرفیس فون افسانه‌ای است.

دست آخر جدیدترین محصولی که توسط تیم خلاق سرفیس در دست توسعه است و با اسم کد Capitola شناخته می‌شود، نسل دوم سرفیس استودیو یعنی سرفیس استودیو 2 است. در اینجا لازم به یادآوری است که نسخه دوم هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت موسوم به هولولنز 2 که با اسم کد سیدنی شناخته می‌شود در مراحل نهایی توسعه خود قرار دارد و در اوایل سال آینده میلادی رونمایی خواهد شد.

آنطور که پیداست تیم سخت‌افزاری مایکروسافت روزهای بسیار پرمشغله‌ای را طی می‌کنند. در مورد زمان دقیق عرضه این محصولات اطلاعاتی در دست نیست، اما برطبق سنت همیشه مایکروسافت به احتمال زیاد در فصل پاییز شاهد رونمایی از تبلت سرفیس 10 اینچی جدید و سرفیس فون خواهیم بود. اما در مورد زمان عرضه سرفیس پرو 6 و سرفیس استودیو جدید هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. بنابراین اگر از علاقه‌مندان محصولات سرفیس هستید، بهتر است از حالا پول‌های خود را برای خرید اعضا جدید خانواده سرفیس پس انداز کنید.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SaniMo
پاسخ دهید چهارشنبه 23 خرداد 1397

یونیگرام آپدیت شد و mtproto بهش اضافه شد
سرعت خیلی عالی
اطلاع رسانی کنید تا دوستان هم بروزرسانی کنن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,