microsoft

مایکرسافت بار دیگر برای کمک به مردم برنامه های خود را عملی می کند. این شرکت در همکاری با CcHUB و به واسطه دفتری در شهر لاگوس در کشور نیجریه به کار آفرینان کمک مشاوره ای خواهند کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.WINsiders4Good برنامه ای است که در این همکاری به کارآفرینان کمک خواهد شد. در این برنامه به ۲۰ کارآفرین که در پی بهبود  زندگی دیگران هستند کمک مشاورهای می شود.

بامبو سوفولا در این باره اظهاراتی داشته است.

هزاران اینسایدر در نیجریه و صدها هزار در آفریقا هستند. ما خواستار همکاری نزدیکتر با آنها هستیم تا محصول خود را بین المللی کنیم. نیحریه یکی از هفت کشوری در آفریقا است که استفاده از کامپیوتر در آن رو به افزایش است و مراکزی مانند Yaba نشانگر وجود این رشد است. از این فرصت استفاده خواهیم کرد تا از متخصصان و کارآفرینان هم فکر که مشکلات پیچیده را حل میکنند و فرصت هایی را در شهر لاگوس و کل نیجریه فراهم می کنند بیاموزیم.

WINsiders4Good یکی از برنامه هایی است که مایکروسافت در کمک به مردم و کارآفرینان پیش گرفته و آن را عملی می کند. کسانی که علاقه مند هستند می توانند از این لینک ثبت نام کنند. برندگان علاوه بر دریافت سخت افزار و نرم افزار مایکروسافت از ۶ ماه فعالیت در زمینه مشاوره تخصصی برخوردار خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع :

WINBETA

275 پست
آرش ابراهیم زاده
دانشجو :)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
majid
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

سلام
یه سوال دارم ممنون میشم جواب کامل بدین
من بیشتر برنامه هایی که اجرا میکنم رو تا میره داخل برنامه فوری میندازه بیرون مثلا برنامه feedflow رو اصلا اجرا نمیکنه یا مثلا برنامه here map خوده گوشی رو هم همینطور
اگه میشه بگین چیکار کنم

    HoSein.m6
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

    اینا برنامه های ویندوزفون ۸.۱ هستن و دیگه توی ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی نمیشن

esi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

سلام.
دوستان فیلتر شکن مناسب چی پیشنهاد میکنید؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,