_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تصاویر جدیدی از Cyberpunk 2077 منتشر شد

امروز طی برگزاری رویداد Gamescome 2018 تصاویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 توسط استودیوی سازنده آن یعنی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) منتشر شد که می‌توانید در ادامه آن‌ها را مشاهده کنید.

تصاویر جدیدی که از این بازی منتشر شده، برخی از صحنه‌هایی که ما در این بازی ممکن است با آن‌ها رو به رو شویم را به نمایش می‌گذارد. همانطور که این استودیو پیش‌تر اعلام کرده بود،‌ امروز طی رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ این تصاویر را با ما به اشتراک گذاشت. البته شاید امیدوار بودید که چیزهای بیشتری از این بازی ببینید اما باید بگویم که این طور نیست و سی‌دی پراجکت رد فقط چند تصویر از این بازی منتشر کرده است.

تعداد تصاویر منتشر شده از سایبرپانگ ۲۰۷۷ فقط چهارتا است که در گیمزکام امسال به نمایش در آمدند. بسیاری امیدوار بودند که بتوانند گیم‌پلی این بازی را ببینند و بیشتر با آن آشنا شوند. این تصاویر، تم تاریک و مخوفی دارد که درست همانی است که از بازی انتظار داریم. به طور کلی این تصاویر به جهت آشنایی ما با فضای تاریک این بازی منتشر شده و به طور کامل قصد نمایش گیم‌پلی آن را نداشته است.

ما در رویداد E3 2018 اولین تریلر این بازی را دیدم و حال پس از گذشت چند ماه از آن فقط چند تصویر جدید از این بازی دیدیم که این تصاویر هم تقریبا شبیه به همان‌ها است و فضای یکسانی را نشان می‌دهند. اما اگر بیشتر به این تصاویر دقت کنید، می‌بینید که زیاد هم به گیم‌پلی آن بی ربط نیستند. به جز یکی از تصاویر که سه مرد اسلحه به دست را نشان می‌دهد، سایر تصاویر می‌توانند نشانگر گیم‌پلی این بازی باشند. با این که این تصاویر زیاد نیستند، اما به خوبی می‌توانند به ما فضای این بازی را نشان بدهند.

البته این‌ها همه حدس و گمان است؛ این تصاویر هم ممکن است مربوط به گیم‌پلی بازی باشند و هم نباشند. اما بی‌شک می‌توان گفت که ما با یک عنوان ارزشمند و رده بالا طرف هستیم. امیدواریم هر چه زودتر سی‌دی پراجکت رد گیم‌پلی‌ای که این تصاویر را از آن برداشته، منتشر کند و انتظار ما را پایان دهد تا ما ببینیم واقعا با چه عنوانی طرف هستیم.

با توجه به این که هنوز تاریخ انتشار سایبرپانک ۲۰۷۷ اعلام نشده، نمایش تصاویر و تریلرهای بیشتر از این بازی قطعا برای ما دلگرم کننده است. شما می‌توانید این تصاویر مخوف را در ادامه مشاهده کنید.

منبع : وینفون
369 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,