msft_announce_160613-page-001

مایکروسافت امروز در خبری غیرمنتظره، از تصاحب شبکه ی اجتماعی بزرگ لینکدین پرده برداشت، معامله ای که ۲۶ میلیارد برای آن ها آب خورده است. حال ساتیا نادلا که روز های بسیار خوبی را پشت سر می گذارد، به کارمندان جدید مایکروسافت که به وسیله خرید لینکدین به این شرکت ملحق شده اند، ایمیلی فرستاده است، متن ایمیلی که برای آن ها فرستاده شده را روبروی دیدگان شما قرار داده ایم.

تیم من،

من از اعلام خبر این معامله و تصاحب لینکدین شگفت زده هستم، شما می توانید Jeff Weiner را همچنان به عنوان مدیر لینکدین ببینید و من تصورات پیش رو را در این سخنرانی عمومی برای شما بیان می کنم.

این معامله، رهبران جرفه ای کسب و کار جهان را در کنار رهبران حرفه ای ابری جهان قرار می دهد. من درحال یادگیری درباره چگونگی اثر گذاری شبکه بر روی سرویس های ابری هستم. برای من پرواضح است که تیم لینکدین یک کسب و کار فوق العاده را به راه انداخته است و یک شبکه ی قابل توجه که بیش از ۴۳۳ میلیون کاربر حرفه ای دارد.

این بزرگترین معامله مایکروسافت از زمانیست که من رییس آن شده ام، من می خواهم آن چیزی که در ذهنم درباره این انتقال می گذرد را برای شما بازگو کنم. در ابتدا، من این دارایی را یک فرصت می دانم، برای گسترش بازار خودمان؟ برای استفاده در تکنلوژی؟ برای گسترش هسته کسب و کار اصلی خود؟

msft_announce_160613-page-002

پاسخ به همه این سوال هاست بله است. ما در مرکز مسیری که سازمان ها و افراد را قدرتمند کنیم هستیم. این همکاری می تواند رشد جدیدی در کسب و کار تجاری آفیس ۳۶۵، و تجارت Dynamics به عنوان کلید جاه طلبی جسورانه ما  برای بهره و کشف فرآینده های کسب و کار است. فکر می کنم به : چگونگی شغل پیدا کردن مردم، ساخت توانمندی ها، فروش ، بازار تجارت و در نهایت پیداکردن موفقیت  و همه این ها نیازمند یک ارتباط حرفه ای جهانیست. نیاز به یک شبکه ی بسیار فعال و پر جنب و جوش که اطلاعات حرفه ای را در شبکه لینکدین با استفاده از آفیس ۳۶۵ و دینامیک باهم ادغام نماید. این ادغام این تجربه ی جدید را محقق می کند تا پروژه هایی بر روی آفیس شکل بگیرد و و توسط متخصصین با استفاده از لینکدین به برنامه ریزی ها کمک نماید. این تجربه واقعا هوشمندانه ولذت بخش است، لینکدین و آفیس ۳۶۵ با تعامل هم رشد خواهند کرد و فرصت های جدید را برای کسب درآمد ایجاد خواهند کرد.

جف و من، هردو معتقدیم که این تعامل یک فرصت برای رشد سریع این شبکه و افزایش ارزشمندی آن است. در حقیقت، زمانی که هافمن بنیانگذار لینکدین و من درباره فرصتی که در اختیار هردو قرار دارد صحبت کردیم، او این لحظه را “تاسیس دوباره” لینکدین خواند و از فرصتی که برای ماموریت ۱۳ ساله این کمپانی قرار گرفته است. معادلات دراین رابطه تغییر خواهد کرد. رویکرد ما به گونه ایت که تیم لینکدین را برای فوکوس روی ادغام برنامه های آفیس ۳۶۵ و تیم دینامیک حرکت دهیم.

من امروز در محوطه لینکدین در کالیفرنیا هستم و میزبان تماس با سرمایه گذاران به همراه جف، برد و امی هستیم. فردا میزبانی ویژه ای از کارمندان خواهیم داشت و امیدوارم شما نیز به ما بپیوندید تا بایکدیگر به اهداف برسیم.

آنچه از تیم لینکداین یادگرفتم، به من نشان می دهد که فرهنگمان را چگونه به اشتراک بگذاریم. هر دوی ما عمیقا از رشد فردی و اجتماعی حفاظت خواهیم کرد و معنی واقعی کار این است که تفاوت در جهانمان ایجاد کنیم. با یکدیگر!

در زمانی که بنده در شمال کالیفرنیا برای افزایش قدرت حرفه ای و دید خود هستم، تیم اکس باکس در جنوب کالیفرنیا برای قدرتمند کردن گیمرها هستند. من شما را به دنبال کردن خلاصه اخبار این نمایشگاه تشویق می کنم.

در نهایت، اگر شما در لینکدین نیستید، اکنون از آن استفاده کنید و برای یادگیری بیشتر شروع کنید.

ساتیا

منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sayan
پاسخ دهید دوشنبه 24 خرداد 1395

لطفا” راهنمایی بیشتری درباره این شبکه اجتماعی ارایه دهید . چگونه میشه استفاده کرد یا عضو شد و استفاده کرد .

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید دوشنبه 24 خرداد 1395

    سلام، عضویتش مثل بقیه شبکه های اجتماعی هست، به سایت http://www.linkedin.com میرین و مثل بقیه شبکه ها ثبت نام می کنید. بقیه موارد هم داخل همون سایت بهتون توضیح داده میشه. فقط این شبکه برای فعالان تجارت بیشتر قابل استفاده هست

hosein1370
پاسخ دهید سه شنبه 25 خرداد 1395

سلام ممنون بابت خبر………خدا رحم کنه به کارمندای Linkedin چند روز دیگه خبر میزنن ۱۰ هزار نفر اخراج کرده ماکروسافت…….(آقای ساتیا نادلای عزیز ، شرکت بزرگ ماکروسافت با پول شاید همه چیز را بشود خرید ولی انسانیت را خیر)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,