Hololens- Golfمایکروسافت هالولنز حقیقتاً یک دستگاه بی‌نظیر است و مایکروسافت نیز از هیچ فرصتی برای نمایش قابلیت‌های بی‌شمار آن گذشت نمی‌کند. در این مطلب می‌خواهیم دمویی را که مایکروسافت از قابلیت هیجان‌انگیز هالولنز برای عاشقان ورزش گلف در کنفرانس اخیر خود به نمایش گذاشت، ببینیم.

در ادامه مبحث کاربردهای هالولنز در صنایع مختلف توسط شرکت‌ها، مایکروسافت یک دمو از نرم‌افزار مخصوص و فوق‌العاده این دستگاه را که برای انجمن گلف بازان حرفه‌ای ایالات‌متحده (PGA) ساخته شده است، نشان داد. یکی از مشکلات تماشای گلف این است که وسعت زمین تماشاگران را از دیدن تمام صحنه‌های بازی محروم می‌نماید. این نرم‌افزار به‌گونه‌ای کار می‌کند که کاربر یک نمای هالوگرافیک از زمین مسابقه و کلیه عوارض آن را در برابر خود خواهد دید. نرم‌افزار این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که تمام بازیکنان و زمین را از هر زاویه دیده، ضربات را مجدداً با هر سرعتی که می‌خواهد بازبینی کرده و به مقایسه ضربات بازیکنان مختلف بپردازد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۲۷۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

این ویدیو بسیار شگفت‌انگیز و جالب است. مایکروسافت قبلاً نیز سابقه همکاری با PGA را در کارنامه خود داشته است. آن‌ها پیش‌تر و با همکاری هم نرم‌افزار یونیورسال رسمی PGA Tour را توسعه داده‌اند.

به نظر می‌آید یکی از کاربردهای جذاب هالولنز در مسابقات ورزشی باشد. جایی که کاربران با استفاده از این دستگاه می‌توانند تمام زمین مسابقه را از نماهای مختلف مشاهده کنند و حتی برخی نرم‌افزارها در این زمینه اطلاعات تکمیلی را در طول مسابقه ورزشی در اختیار تماشاگران قرار می‌دهند. کسی از آینده خبر ندارد اما ممکن است همکاری بعدی مایکروسافت در زمینهٔ ورزشی به‌مراتب جذاب‌تر و پرطرفدارتر از گلف باشد.

منبع :

NEOWIN

 • چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۰
 • ۴ نظر
 • حسین محمدزاده
 • رسانه , ویدیو
306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حمید
💔 84 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

بشینید هی برای خودتون از این هالولنز خدا بسازید بازی معروف pokemon براتون اومد؟ نگید که ما نیاز نداریم و از این حرفا ببینم چی شد انگری بردز هم که رفت آهان حواسم نبود وینفونی ها نیاز ندارن اونا با گوشب هاشون فاصله بین خورشیدهارو میسنجن
بشینید تا مایکی براتون بازی بیاره

  Rza
  💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

  آخه عقده ای این بازی که هنوز تو آمریکای جنوبی عرضه شده و هنوزم تو ایران در دسترس نیست….چی میگی آخه؟؟؟
  معلومه که خیلی کمبود داری که از هر فرصتی استفاده میکنی تا عقده خالی کنی

kasra
💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

اندرویدی های عقده ایی برید سایت خودتون میاین اینجا بقیه رو شسشو مغزی میدید |: که لنگ دروید خوبه همه چی ارومه ما چقدر خوشبختیم به سیستم عامل چوسکی اوردین با هسته لینکس کردینش خدا حالا ویندوز موبایل بد ولی از لنگدروید ک بهتره |:

kasra
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

انگری بیردز هم داره ورشکست میشه چون ک پول برنامه نویس نداره واس ویندوز نمیده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,