HoloLens_Demo-2

مایکروسافت هالولنز هنوز برای توسعه دهندگان نیز در دسترس قرار نگرفته است، اما این موضوع مایکروسافت را از انتشار ودیوی هایی جدید برای این محصول فوق العاده خود باز نمی دارد. اخیراً ویدیو هایی از برخی کاربرد های هالولنز که توسط کارمندان مایکروسافت ثبت شده اند، منتشر شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ابتدا باید اشاره کرد که برخی از کارمندان شرکت مایکروسافت اخیراً برخی ازکیت های توسعه هالولنز را به خانه های خود برده اند و به بررسی برخی کاربرد های این دستگاه واقعیت ترکیب شده پرداخته اند و ویدیو هایی را نیز در این رابطه منتشر کرده اند. همانطور که در ویدیو زیر می توانید مشاهده کنید، هالولنز یک دستگاه فوق العاده است که از سیستم عامل ویندوز ۱۰ بهره می برد.

این موضوع به این معنی است که ما تنها با یک دستگاه هالوگرافیکی که روی سر قرار می گیرد رو به رو نیستیم، بلکه این دستگاه می تواند کاربردی روزانه مانند یک کامپیوتر شخصی برای شما داشته باشد، به عنوان مثال می توانید بازی هیلو ۵ را از اکس باکس وان بر روی هالولنز استریم کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

البته این تصویر دقیقی از آن چه که کاربران در آینده مشاهده خواهند کرد، نیست. محتوایی که می بینید، بیشتر شبیه به یک اسکرین شات ترکیب شده با تصاویر دوربین دستگاه ها می باشد. بنابراین برای شما که ویدیو ها را تماشا می کنید باید اشاره کرد که محدودیت دیدی که شما در این ویدیو ها در حال تماشای آن ها هستید، این محدودیت دید در دستگاه مشاهده نخواهد شد. به بیانی دیگر این ویدیو ها به شما کمک می کنند تا دید بهتری نسبت به آن چه که هم اکنون وجود دارد، داشته باشید. البته باید توجه داشت که این موارد تنها استفاده های هالولنز نیستند و ممکن است شما ایده های بهتری را برای استفاده از این دستگاه واقعیت ترکیب شده داشته باشید.

hololens_edge_instructions

به تازگی یک وب سایت داخلی مایکروسافت که برای کاربران آموزش های کوتاه استفاده از مرورگر اج توسط هالولنز را ارائه می دهد، رونمایی شده است. با مشاهده این آموزش ها می توان به ژست های حرکتی مختلفی که با استفاده از آن ها می توان از مرورگر اج در هالولنز استفاده کرد، پی برد. در ادامه برخی از این ویدیو های آموزشی را مشاهده می کنیم.

دانلود ویدیو


دانلود ویدیو


نظر شما در رابطه با این دستگاه واقعیت ترکیب شده چیست؟ چگونه آینده ای را برای آن متصور می شوید؟

منبع :

NEOWIN

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید سه شنبه 18 آذر 1394

آقای اهوارکی لطفا خبر آپدیت مایکروسافت فون و اخبار و اوت لوک رو بذارید

  محمدرضا اهواركي
  پاسخ دهید سه شنبه 18 آذر 1394

  بله دوست من . ما سعی می کنیم همه ی خبرهای مایکروسافت رو برای شما عزیزان تو سایت قرار بدیم.

jack&lumia sehramiz
پاسخ دهید سه شنبه 18 آذر 1394

چه فایده ای برا ما داره؟ D: کی پولشو داره بخره اخه

  White beard :D
  پاسخ دهید سه شنبه 18 آذر 1394

  نزار دهنم رو باز کنم و اسامی خریدان ایرانی رو اعلام کنم 😉
  اقای م ) censoreD bY admiN ( ه
  اقای ع ) censoreD bY admiN ( ن
  جناب اقای ر ) censoreD bY admiN ( ه

   jack&lumia sehramiz
   پاسخ دهید سه شنبه 18 آذر 1394

   بیا تو پی وی بگو 😂😉

Beravandi
پاسخ دهید چهارشنبه 19 آذر 1394

قطعا هالولنز یکی از محشرترین محصولاتی هست که تابحال بشر به خودش دیده، فوق العادس

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,