پس‌از گمانه‌زنی‌های بسیار افراد فعال در حوزه‌ی اخبار بازی، بالاخره یوبیسافت از Assassins Creed Origins در کنفرانس مایکروسافت رونمایی کرد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

این بازی که قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری روانه‌ی بازار گردد قصد دارد سری بازی اساسینز کرید را به مصر باستان ببرد. همچنین علاوه بر تغییر محیط و داستان بازی، تغییراتی در بخش گیمپلی این عنوان ایجاد شده است.

شما می‌توانید ویدیو ۵ دقیقه‌ای گیمپلی این بازی را که بر روی اکس‌باکس وان X اجرا شده در پایین مشاهده کنید:

توضیحات رسمی یوبی‌سافت درباره‌ی این بازی:

شما در این نسخه‌ به مصر باستانی سفر خواهید کرد؛ مرموزترین جای دنیا در تاریخ آن‌هم در زمانی حیاتی که توانایی شکل‌دهی به دنیای آن زمان را دارد. به اکتشاف رازهای اهرام، اسطوره‌های فراموش‌شده و آخرین فراعنه بپردازید. Origin ریشه‌ی پیوند برادری بین اساسین‌ها خواهد بود.

اگر برای بازی‌کردن در نقش Bayek، شخصیت اصلی بازی هیجان‌زده هستید، به‌زودی می‌توانید این بازی را پیش‌خرید کرده و از محتویات اضافی بازی استفاده کنید. لازم به ذکر است که بهترین تجربه‌ی این بازی بر روی کنسول اکس‌باکس وان X میسر می‌شود.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,