gambar-surface-3-dab-surface-pen

مایکروسافت حدود یک ماه پیش، از مدل ارزان قیمت تر و کوچک تر سرفس پرو 3 رونمایی کرد و از همان زمان کار تبلیغ این محصول فوق العاده خوش ساخت را آغاز کرد. ویدیو های تبلیغاتی بسیاری برای نمایش داده قابلیت های یک تبلت ویندوزی که مایکروسافت خودش آن را طراحی کرده است، منتشر شده است. حال ویدیوی دیگری از کارکرد این تبلت برای نقاشی منتشر شده است.

انسان ها از کودکی با دستان خود نقاشی کشیدن را می آموزند و با این دست است که به دنیای رنگ و قلم وارد می شوند و هنر خود را نمایش می دهند. اما شاید همیشه و همه جا رنگ و بوم و پالت در دسترس شما نباشد تا بتوانید بر روی آن وقت گذاشته و اثر هنری دیگری را از خود خلق کنید. شاید هم اصلا تا به حال به خود فرصتی نداده اید تا هنر خود را نمایش دهید. به هر حال هر چه که هست، مایکروسافت یک برنامه ی بسیار جالب دارد که هم در ویندوز فون و هم در ویندوز موجود است و آن هم برنامه ای نیست جز Fresh Paint.

این برنامه یک بوم نقاشی واقعی را برای شما شبیه سازی کرده و تمامی قلمو های نقاشی و نحوه ی نقش بستن آن بر روی بوم نقاشی به خوبی شبیه سازی شده است تا شما را از طبیعی بودن نقاشی های خود شگفت زده کند. حال اگر بتوانیم به جای انگشت، از قلم سرفس که همان جایگزین قلمو است برای نقاشی کشیدن استفاده کنیم چه می شود؟ اگر شما هم کمی حوصله و وقت به خرج دهید، می توانید اثری به زیبایی اثری که در این ویدیو خلق شده است را خلق کنید:

دانلود ویدیو

مایکروسافت برای نمایش دادن زیبایی یک نقاشی که با استفاده از قلم سرفس در سرفس کشیده شده است این ویدیو را منتشر کرده است. در توضیحات این ویدیو آمده:

هنرمندی، یک شاهکار که 200 سال قدمت دارد را تنها با یک مایکروسافت سرفس 3، قلم سرفس، و برنامه ی Fresh Paint دوباره ساخته و هنر واقعی و بدون محدودیت زمانی را در قالب قدرت تکنولوژی مدرن نمایش داده است.

در حال حاضر مایکروسافت سرفس 3 در مدل 64 گیگابایتی به همراه 2 گیگابایت رم با قیمتی حدود 500 دلار به فروش می رسد.

منبع :

YOUTUBE SURFACE

980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sajad
پاسخ دهید یکشنبه 1 تیر 1394

من جای سرفیس اگه پول داشتم یه پیگان گوجه ای میخریدم

sohrab08
پاسخ دهید یکشنبه 1 تیر 1394

Sbk15 idioرایگان شد

بردیا
پاسخ دهید یکشنبه 1 تیر 1394

ای کاش پولش رو داشتم?

MiladSahraie
پاسخ دهید یکشنبه 1 تیر 1394

غولههههههههههه هااااااا . اقا کسی پول داره به من قرض به اینو بخرم ؟ 🙂

nima
پاسخ دهید یکشنبه 1 تیر 1394

کی تو فروشگاه موجود میشه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,