شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز به تازگی اولین پیش نمایش از دومین نسخه توسعه داده شده بازی Battlefield 1 را در طی مصاحبه مطبوعاتی رویداد EA Play در E3 عرضه کرد. بسته الحاقی جدید که از آن صحبت شد با عنوان IN THE NAME OF THE TSAR معرفی شده و شامل تعداد زیادی جزئیات و موارد جدید در بازی می باشد همچنین موضوع این DLC در رابطه با افزایش جنگ و درگیری در جبه روسیه در جنگ جهانی اول خواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در زیر می توانید ویدیو تیزر جدید را ببینید :

دانلود ویدیو

اگرچه تریلر بالا تنها بخش کوچکی از مراحل ساخته شده برای این بازی جدید را به نمایش می گذارد، Andrew Gulotta، توسعه دهنده بازی بتلفیلد ۱ در رابطه DLC جدید بازی گفت این نسخه تمام آنچه در جنگ مقابل روسیه انتظار خواهید داشت را ارائه خواهد کرد. بسته الحاقی به نام تزار، با ۶ نقشه و محیط جدید همراه خواهد بود که با تمرکز بر روی بخش شرقی اروپا ساخته شده اند، در هر یک از این نقشه ها وظایف جدیدی بر عهده گیمر ها قرار خواهد گرفت تا انجام عملیات به مراحل بعدی بروند. به علاوه حالت Game mode که پیش تر در بتلفید ۱ ساخته شده بود در این نسخه هم حضور دارد و در درگیری های آنلاین و چند نفره موارد تاریخی جدید به جهت جذابیت بیشتر در بازی اضافه خواهند شد.

همچنین در این DLC برای اولین بار شانس این را خواهید داشت تا در جناح روسیه همراه با سوار نظام ها و اولین سربازان زن در گردان های مرگ روسیه خودتان بازی را در دست بگیرید و آن را گسترش دهید. اگرچه در طی کنفرانس مطبوعاتی EA Play جزئیاتی از مراحل و نقشه های جدید بازی نشان داده نشد اما انتظار می رود بخش اعظمی از بازی در نقاط برفی و سرد باشد. جزئیات بیشتر در روز های آینده در E3 گفته خواهد شد.

نظر شما در رابطه با تریلر جدید بازی Battlefiled 1 چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

  • یکشنبه 21 خرداد 1396 15:00
  • بدون نظر
  • حسام یزدانی
  • اخبار , بازی
110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,