Euro Fishing 4

Euro Fishing عنوان یک بازی ورزشی است که ورزش محبوب ماهی گیری را شبیه سازی می کند، این بازی در حال حاضر برای PC در دسترس کاربران است و به راحتی می توانید از سایت های مختلف آن را دانلود کنید و از این بازی زیبا لذت ببرید. 

Euro Fishing

روز گذشته توسعه دهنده ی این بازی یعنی Dovetail Games اعلام کرد که به زودی این بازی را برای کسنول اکس باکس وان نیز منتشر خواهد کرد. این بازی تمام ویژگی های خوب یک بازی شبیه سازی را دارد، در تمام بازی های این سبکی هوش مصنوعی حرف اول را می زند و خوشبختانه این بازی از هوش مصنوعی قابل قبولی برخوردار است. شما در این بازی نقش یک ماهیگیر را ایفا می کنید که باید به دریاچه های زیبای اروپا سفر کنید و استعداد خود در ماهیگیری را ارزیابی کنید، شما باید به مرور بر توانایی های خود بی افزایید تا به یک ماهیگیر حرفه ای تبدیل شوید.

Euro Fishing 2

از ویزگی های خوب این بازی امکان بازی به صورت یک نفره و به صورت چند نفره است و آنلاین است که به جذابیت بازی می افزاید، شما در این بازی می توانید محیط بازی خود از قبیل زمان و وضعیت آب و هوایی را تغییر دهید و  ماهیگیری در شرابط مختلف را تجربه کنید. زمان عرضه ی این بازی طبق گفته ی شرکت در ماه می تنظیم شده است و به زودی کاربران کنسول اکس باکس می توانند آن را دریافت و از بازی لذت ببرند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

منبع :

WINBETA

953 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
fazel
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

نظری ندارم !

    A.M.I.R.E.S
    💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

    مولتی پلیر انلاین هم داره :/
    چند نفر میشینن کنار هم ماهی میگیرن :/
    باز این خوبه اون بازی شبیه ساز بز رو کجای دلم بزارم. Goat simulator

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,