Pokemon-Goچند روزی است که بازی Pokémon go در دسترس کاربران قرار گرفته است و در همین مدت کوتاه این بازی به درجه‌ای از محبوبیت رسیده است که تقریباً در هر رسانهٔ مرتبط با دنیای فناوری اثری از آن را مشاهده می‌کنید. همچنین انجام این بازی توسط مردم دردسرهای را نیز در پی داشته است و حتی تعدادی از افراد، در حال انجام آن دچار سانحه شده‌اند.

اما متأسفانه شرکت نینتندو این بازی محبوب را برای پلتفرم ویندوز توسعه نداده است. البته یکی از شایعاتی که وجود دارد، این است که این بازی قرار است برای ویندوز هالوگرافیک توسعه داده شود. اما هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید نکرده است. اما اگر شما هم مثل ما فکر می‌کنید که انجام این بازی بر روی هدست واقعیت افزوده مایکروسافت فوق‌العاده خواهد بود، شما را به دیدن ویدیویی که در ادامه مطلب قرار دارد، دعوت می‌کنیم.

دریافت ویدیو با کیفیت ۲۷۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

توسعه‌دهنده CapitolaVR که اقدام به کد نویسی این دموی غیررسمی از بازی کرده، این ویدیو را در اینترنت قرار داده است تا تجربه این بازی جذاب از طریق هالولنز به اشتراک بگذارد. همان‌طور که خود توسعه‌دهندهٔ این نرم‌افزار توضیح داده است، این یک نسخه غیررسمی از بازی است و هیچ ارتباطی با شرکت نینتندو ندارد. اما نکته قابل‌تأمل در این مورد قابلیت‌های بسیار زیادی است که هالولنز در اختیار توسعه‌دهندگان، حتی آن‌هایی که در این زمینه کم‌تجربه‌تر هستند، قرار می‌دهد. ظاهراً کیت توسعه هالولنز در حال حرکت دادن مرزهای و محدودیت‌های واقعیت است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saeed
پاسخ دهید جمعه 24 تیر 1395

بیلد ۱۴۳۹۰ منتشر شد

Alireza
پاسخ دهید جمعه 24 تیر 1395

این دیگه چه بازیه!!!

    محمدم
    پاسخ دهید شنبه 25 تیر 1395

    وای وای وای
    اگه بدونی این چیه؟و این چندصد سال منو به قبل برد؟

محمد
پاسخ دهید جمعه 24 تیر 1395

بیلد ۱۴۳۸۸ برای حلقه slow هم منتشر.شد بیلد ۱۴۳۹۰ برای فست هم منتشر شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,