XBox-vlcدیروز رهبر تیم توسعه برنامه VLC تصویری را منتشر کرد که در آن برنامه VLC بر روی یک اکس باکس وان در حال اجرا است. انتظار می‌رود که این برنامه در تابستان به عرضه برسد و کاربران اکس باکس وان قادر به دریافت آن شوند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

در این هفته تیم توسعه VideoLAN برنامه VLC را برای کاربران ویندوز ۱۰ رایانه و موبایل انتشار دادند. حال امروز ژان باپتیست که رهبری تیم توسعه را بر عهده دارد، تصویری را در بلاگ خود منتشر نموده که در آن شاهد اجرای برنامه VLC بر روی دستگاه اکس باکس وان هستیم. احتمال می‌رود که این اپلیکیشن در تابستان امسال، پس از عرضه به‌روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ اکس باکس وان، با اضافه شدن قابلیت انتشار برنامه‌های شخص ثالث به فروشگاه اکس باکس وان، برای عموم انتشار پیدا کند.

لازم به ذکر است که احتمال می‌رود علاوه بر اکس باکس وان، این اپلیکیشن برای هالولنز و سرفس هاب نیز انتشار پیدا کند.

همچنین قرار است به‌روز رسانی برای این برنامه بر روی ویندوز ۸.۱ RT، ویندوز ۸.۱ و ویندوز فون ۸.۱ نیز در ماه جولای انتشار پیدا کند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

323 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
winphone
💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

برای ویندوز ده موبایل عرضه نشده !!!

    اشکان
    💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

    آره عرضه شده، خودم دارم استفاده میکنم.اسم برنامه VLC خالی بدون هیچ پسوند و پیشوندی هست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,