XBox-vlcدیروز رهبر تیم توسعه برنامه VLC تصویری را منتشر کرد که در آن برنامه VLC بر روی یک اکس باکس وان در حال اجرا است. انتظار می‌رود که این برنامه در تابستان به عرضه برسد و کاربران اکس باکس وان قادر به دریافت آن شوند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

در این هفته تیم توسعه VideoLAN برنامه VLC را برای کاربران ویندوز ۱۰ رایانه و موبایل انتشار دادند. حال امروز ژان باپتیست که رهبری تیم توسعه را بر عهده دارد، تصویری را در بلاگ خود منتشر نموده که در آن شاهد اجرای برنامه VLC بر روی دستگاه اکس باکس وان هستیم. احتمال می‌رود که این اپلیکیشن در تابستان امسال، پس از عرضه به‌روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ اکس باکس وان، با اضافه شدن قابلیت انتشار برنامه‌های شخص ثالث به فروشگاه اکس باکس وان، برای عموم انتشار پیدا کند.

لازم به ذکر است که احتمال می‌رود علاوه بر اکس باکس وان، این اپلیکیشن برای هالولنز و سرفس هاب نیز انتشار پیدا کند.

همچنین قرار است به‌روز رسانی برای این برنامه بر روی ویندوز ۸.۱ RT، ویندوز ۸.۱ و ویندوز فون ۸.۱ نیز در ماه جولای انتشار پیدا کند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
winphone
پاسخ دهید پنجشنبه 9 تیر 1395

برای ویندوز ده موبایل عرضه نشده !!!

    اشکان
    پاسخ دهید پنجشنبه 9 تیر 1395

    آره عرضه شده، خودم دارم استفاده میکنم.اسم برنامه VLC خالی بدون هیچ پسوند و پیشوندی هست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,