maxresdefault-cropped

همان طور که می دانید مدتی پیش از بازی Titanfall 2 و اعلام سیستم مورد نیاز برای اجرای آن گفتیم. به تازگی استدیو بازی سازی Respawn تریلر رسمی این بازی را منتشر کرده است. این تریلر بیشتر بر گیم پلی بازی تاکید داشته و اطلاعات جامعی در مورد جزئیات بازی در اختیار ما قرار نمی دهد. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

سازندگان بازی Titanfall 2 اعلام کرده اند کاربرانی که بازی را پیش خرید کنند می توانند   به برخی از ویژگی ها مانند نقشه Angel City دسترسی داشته باشند. طبق گفته ی استدیو بازی سازی Respawn این بازی قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر یعنی حدود شش روز دیگر برای عموم عرضه شود. برای پیش خرید بازی می توانید به اینجا مراجعه کنید. در ادامه شما عزیزان را به تماشای تریلر رسمی بازی Titanfall 2 دعوت می کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mir3za
پاسخ دهید یکشنبه 1 آبان 1395

نسخه ۱ که فقط مولتی پلیر داشت و انصافا هم گیم پلی خوبی داشت؛ نسخه ۲ قراره بخش داستانی هم داشته باشه؛ امیدوارم بخش داستانیش مث بازیهای سالهای اخیر EA فقط روی گیم پلی و گرافیک تمرکز نداشته باشن و یه داستان درست حسابی هم براش بزنن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,