youthspark-1040x580

مدیر عامل حال حاضر مایکروسافت ساتیا نادلا، در سپتامبر سال گذشته قول داده بود که ۷۵ میلیون دلار در برنامه YouthSpark سرمایه گذاری خواهد کرد و حالا پس از گذشت هفت ماه جزییات چگونگی سرمایه گذاری مذکور مشخص شده است. این سرمایه بین ۱۰۰ مرکز غیر تجاری، در ۵۵ کشور در سرار دنیا تقسیم خواهد شد. برای جزییات بیشتر در ادامه با وینفون همراه باشید.

مراکزی که از این سرمایه بهره مند می شوند کسب و کار ها و گروه های اجتماعی و اغلب مدارس هستند که به کسانی که از شرایط لازم برای یادگیری بهره مند نیستند این فرصت را می دهد تا بتوانند در مکانی امن و محیطی حرفه ای مهارت های مرتبط با کامپیوتر را یاد بگیرند. کسانی که تحت این آموزش ها قرار می گیرند علاوه بر یادگیری می توانند خود را برای کار در صنایع مختلف آماده کنند.

فعالیت پلتفرم YouthSpark موازی با برنامه های دیگر مایکروسافت از قبیل Hour of Code with Code.org، BBC micro:bit و BBC micro:bit خواهد بود که بر طبق گفته ی ماری اسنَپ، معاون مدیر عامل و سرپرست بشردوستی مایکروسافت، آنها درباره ی تغییر قوانین با دولت همکاری می کنند.

او همچنین اشاره کرد که:

دولت نقش بسزایی در پیشروی این پروسه بازی میکند و ما از این امر مطلع هستیم. با سیاست گذاران در سرار جهان مذاکره خواهیم کرد تا خط مشی و سرمایه گذاری برای گسترش آموزش علوم کامپیوتری، در جامعه را حمایت کنند. باعث افتخار ماست که در ایالات متحده و با فرصتی که حاصل تلاش باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در اختیار ما قرار گرفته است، برای دانش آموزان شرایطی فراهم کنیم که علوم کامپیوتری را یاد بگیرند.

در اواخر ماه آوریل سال جاری میلادی همایش YouthSpark در مقر مایکروسافت در ردموند برگذار خواهد شد که خانم اسنَپ در این باره گفت:

ایده ها و راه کار های خود را با همکاران خود به اشتراک خوهیم گذاشت و قصد داریم که دانش فنی بهتری را در اختیار حامعه خود قرار دهیم. همه افراد جوان باید فرصت این را داشته باشند تا با فکری باز به آینده خود بیاندیشند. به واسطه همکاری با شرکای غیر غیر انتفاعی خوشحالیم که قدمی بزرگ در جهت داشتن دنیایی که مد نظر داریم برداریم.

در آخر، با اقدامات بشر دوستانه مایکروسافت و در جهت گسترش علم و تکنولوژی در جهان انتظار می رود که جوانان ایده های ناب خود را بتوانند وارد دنیای واقعی کنند و پیشرفت روز افزورن را در این زمینه ببینیم.

شما درباره این اقدام مایکروسافت چه نظری دارید؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هادی شریفی
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

سلام ، مشکل بازی. جدید گیم ترا پرز در حال رفع شدن هست ، باید صبر کنید

peyman
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

تلگرام اپدیت شد

M.N
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

چرا سایت خلوته؟

    mohAmad
    پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

    کاربر ویندوزفون کمتر شده نسبت به قبل
    رشد منفی داشته ویندوزفون

mohAmad
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

دوستان کسی نمیدونه دابل تپ لومیا ۶۵۰ کجاست؟
تو تنظیمات تاچ که نیست

ritardando
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

بیلد ۱۴۳۲۷ اومد
زدیم برا دانلود

جواد رنجبر
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

بیلد ۱۴۳۲۷ موبایل برای حلقه فست منتشر شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,