همان طور که در جریان هستید، مایکروسافت در ماه های اخیر از دستگاه های جدیدی از خانواده سرفس رونمایی کرده است. اکنون با آغاز عرضه سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ، مایکروسافت برای اولین بار دستگاه های جدید خود را در سراسر جهان، از جمله در چین در دسترس قرار داده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این عرضه با انتشار نسخه ویژه ویندوز ۱۰ مایکروسافت برای دولت و کسب و کارهای دولتی در چین مصادف شده است، به طوری که این شرکت قبلا سیستم عامل ویندوز ۱۰ خود را برای بازبینی توسط دولت چین برای تأیید ارائه کرده بود.

در مصاحبه ای با رئیس شرکت مایکروسافت و مدیر اجرایی منطقه چین، آلن کروزیر در وال استریت ژورنال، ایشان توضیح دادند که چرا مایکروسافت تمرکز بیش تری بر روی بازار چین خواهد داشت. بر اساس اظهارات کروزیر، چین در حال حاضر دومین بازار بزرگ مایکروسافت برای سرفس محسوب می شود و به زودی به بزرگ ترین بازار نیز تبدیل خواهد شد.

کروزیر همچنین اشاره کرد که کسب و کار ابری مایکروسافت نیز در چین به خوبی در حال رشد است، و بر خلاف گوگل، مایکروسافت هرگز واقعا چین را ترک نگرده است و بیش از ۲۵ سال در این بازار حضور داشته است.

همچنین او اشاره داشته است که “هنگامی که شما به این بازار می روید، باید تمرکز بلند مدت داشته باشید. این اولین موضوع مهم است”.

به نظر مایکروسافت به زودی خواهد توانست چین را به بزرگ ترین بازار محصولات سرفس تبدیل کند؟

منبع :

MSPU

1579 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mojzkh
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

طبیعیه چین با جمعیتی که داره نا خواسته بازار هدف هر برندیه ،

saeed_vb
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶

برای همینه یک نسخه از ویندوز مخصوص چین طراحی کرده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام