Clip Studio Paint نرم افزاری حرفه ای و قدرتمند برای نقاشی و طراحی حرفه ای، به خصوص در سبک نقاشی های شرقی، و البته ساخت انیمیشن است. امکانات بالای این نرم افزار قدرتمند باعث شده تا آن را به گزینه ای ایده آل برای کاربران حرفه ای بدل ساخته است، ظاهرا توسعه دهندگان این نرم افزار تدارک ویژه ای برای صاحبان سرفس دیده اند.

امروز اکانت رسمی توییتر Clip Studio Paint اعلام داشته که پشتیبانی از سرفس پن و سرفس دایل در ماه جولای یعنی حدودا یک ماه دیگر به بسته نرم افزاری قدرتمند اضافه خواهد شد.

اطلاعات و جزییات بیش تری در مورد تغییرات و بهبودهای آتی این نرم افزار برای خانواده سرفس منتشر نشده است، اما در توییت توسعه دهندگان این شرکت همراه با خبر پشتیبانی از سرفس پن و سرفس دایل، تصویر ذیل نیز منتشر شده است.

همان طور که مشاهده می کنید در توییت توسعه دهنده، نرم افزار در حال اجرای سرفس دایل نشان داده شد است، Clip Studio Paint که بیش تر برای توسعه و ساخت طراحی ها و انیمیشن های ژاپنی کاربرد دارد، قیمت ۵۰ دلاری دارد که از این صفحه قابل دریافت است، البته این نرم افزار نسخه رایگان آزمایشی دارد که ازهمان صفحه قابل دریافت است.

در مجموع با روند رشد سریع خانواده سرفس، و پشتیبانی شرکت های مختلف از این خانواده و لوازم جانبی کاربردی و قدرتمند آن، باید ویندوز ۱۰ را بهشت طراحان و گرافیست ها دانست.

منبع :

ONMSFT

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید دوشنبه 15 خرداد 1396

خبر خوبیه
خانواده سرفس عالین

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,