MSN-news-dark-starwars

شب گذشته، مایکروسافت به‌روز رسانی‌ای را برای مجموعه اپلیکیشن ها MSN خود منتشر کرد که اینسایدر ها می‌توانستند به آن دسترسی داشته باشند. در این به‌روزرسانی ویژگی جدید بانام Dark Mode (تم تاریک) اضافه‌شده است که قصد داریم نگاه نزدیکی به این ویژگی داشته باشیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

قابلیت تم تیره، اوایل امسال برای MSN News و دیگر اپلیکیشن ها معرفی شد ولی، کاربران تنها می‌توانستد هنگام خواندن مقالات از این ویژگی استفاده کنند. حالا در آخرین نسخه برنامه MSN News کاربران می‌توانند در تمام اپلیکیشن به این تم دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. همچنین دکمه روشن و خاموشی که برای این قابلیت در نظر گرفته‌شده است در مکان خوبی قرار دارد.

msn-news-dark-pc-screen

عجیب این است که این ویژگی هنوز برای اپلیکیشن MSN Sports در دسترس نیست. همچنین بعضی از مقالات را نمی‌توان با تم تاریک مطالعه کرد چون، موتور رندر گیری مایکروسافت توانایی انجام آن را فعلاً ندارد.

msn-news-dark-phone

در کل دیدن اینکه ازاین‌پس می‌توان اپلیکیشن MSN News با تم تیره مرور کرد، برای کاربرانی که شب‌هنگام مطالعه می‌کنند، بسیار جذاب است. اگر شما عضو حلقه اینسایدر نیستید می‌توانید برای به‌روزرسانی سالگرد منتظر بمانید تا از این قابلیت بهره ببرید.

دیدگاه خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
احسان
پاسخ دهید شنبه 1 مرداد 1395

سلام
با این برنامه میشه برای سایتهای ایرانی استفاده کرد یا خیر؟

مهدی
پاسخ دهید شنبه 1 مرداد 1395

ببخشید اون گوشی تو تصویر پست ، چه مدلی هست؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,