MSN-news-dark-starwars

شب گذشته، مایکروسافت به‌روز رسانی‌ای را برای مجموعه اپلیکیشن ها MSN خود منتشر کرد که اینسایدر ها می‌توانستند به آن دسترسی داشته باشند. در این به‌روزرسانی ویژگی جدید بانام Dark Mode (تم تاریک) اضافه‌شده است که قصد داریم نگاه نزدیکی به این ویژگی داشته باشیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

قابلیت تم تیره، اوایل امسال برای MSN News و دیگر اپلیکیشن ها معرفی شد ولی، کاربران تنها می‌توانستد هنگام خواندن مقالات از این ویژگی استفاده کنند. حالا در آخرین نسخه برنامه MSN News کاربران می‌توانند در تمام اپلیکیشن به این تم دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. همچنین دکمه روشن و خاموشی که برای این قابلیت در نظر گرفته‌شده است در مکان خوبی قرار دارد.

msn-news-dark-pc-screen

عجیب این است که این ویژگی هنوز برای اپلیکیشن MSN Sports در دسترس نیست. همچنین بعضی از مقالات را نمی‌توان با تم تاریک مطالعه کرد چون، موتور رندر گیری مایکروسافت توانایی انجام آن را فعلاً ندارد.

msn-news-dark-phone

در کل دیدن اینکه ازاین‌پس می‌توان اپلیکیشن MSN News با تم تیره مرور کرد، برای کاربرانی که شب‌هنگام مطالعه می‌کنند، بسیار جذاب است. اگر شما عضو حلقه اینسایدر نیستید می‌توانید برای به‌روزرسانی سالگرد منتظر بمانید تا از این قابلیت بهره ببرید.

دیدگاه خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

322 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
احسان
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

سلام
با این برنامه میشه برای سایتهای ایرانی استفاده کرد یا خیر؟

مهدی
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵

ببخشید اون گوشی تو تصویر پست ، چه مدلی هست؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,