مدت زیادی است که Fortnite بر تخت پادشاهی بتل رویال تکیه زده است و تاکنون رقیبی جدی برای خود احساس نکرده است. اما ممکن است به زودی شاهد اتفاقات جدیدی باشیم. هفته گذشته، الکترونیک آرتس و رسپاون اینترتیمنت از عنوان Apex Legends رونمایی کردند؛ عنوانی که در مدت کوتاه انتشار خود، به آمار بیش از 10 میلیون بازیکن دست یافته است. با این حال اظهارنظر موسس اپیک گیمز در خصوص بازی جالب است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

البته Apex Legends هنوز راه بسیاری برای رسیدن به تخت پادشاهی Fortnite در پیش دارد چرا که این بازی در حال حاضر بیش از 150 میلیون بازیکن دارد و حتی به عنوان یک پدیده فرهنگی مطرح شده است. با این حال به نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) اهمیتی نمی‌دهد که Apex Legends برای مدتی جایگاه Fortnite را در اختیار بگیرد.

مارک رین (Mark Rein)، از موسسان اپیک گیمز، در توئیتر خود اظهار داشته که نه تنها بازی را تجربه کرده بلکه از آن لذت نیز برده است:

شما باید Apex Legends را تجربه کنید؛ این بازی نیز فوق‌العاده است.

بله، بازی بسیار خوب است!

رین در جایی دیگر توئیت کرده است که از بازی خوشش آمده و رسپاون اینترتیمنت کار خود را بسیار خوب انجام داده است. با این حال به نظر می‌رسد که رین این توئیت را پاک کرده است؛ البته قبل از آن که طرفداران از توئیت او اسکرین شات گرفته و آن را در ردیت (Reddit) به اشتراک بگذارند ( و البته قبل از آن که وینس زامپلا، بنیان‌گذار و رئیس استودیوی رسپاون به آن واکنش نشان دهد!).

اگر Apex Legends را تجربه کرده باشید، متوجه می‌شوید که مارک رین بیراه نمی‌گوید. این بازی یکی از بهترین عناوینی بتل رویالی است که تجربه کرده‌ام. از طرفی، این بازی با Fortnite بسیار متفاوت است. به عبارتی دیگر، اگر چه پایگاه طرفداران دو بازی قطعا تبادلاتی با هم خواهند داشت، با این وجود هر دو بازی می‌توانند به صورت همزمان به حیات خود ادامه دهند. Apex Legends بسیار رقابتی‌تر از عنوان Call of Duty: Black Ops 4 و حتی PUBG است.

از طرفی Apex Legends به مانند عنوان Fortnite، محیطی و فضایی کودک‌پسند ندارد و به نظر نمی‌رسد که این بخش از مخاطبان Fortnite، از عنوان Apex Legends استقبال کنند؛ مخاطبانی که به عقیده من درصد بسیار زیادی از بازیکنان Fortnite را شامل می‌شود.

عنوان Apex Legends در حال حاضر به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. هنوز خبری از پورت نسخه نینتندو سوییچ بازی نیست؛ با این وجود رسپاون به عرضه بازی بر روی این پلتفرم علاقه نشان داده است.

منبع :

COMICBOOK

227 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,