_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Halo: Fireteam Raven معرفی شد.

در چند روز گذشته نسخه جدیدی از فرنچایز Halo به نام Halo: Fireteam Raven توسط استودیو 343 معرفی شد.

اخبار رسمی از وبسایت Halo Waypoint در مورد عنوان Halo: Fireteam Raven منتشر شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

Halo: Fireteam Raven، عنوانی آرکید و به صورت تعاملی چهار نفره است که با همکاری دو استودیو Raw Thrills و Play Mechanix در دست ساخت است.

داستان بازی در سال 2001 اتفاق می‌افتد و شما به عنوان سربازی از گروه ODST وارد بازی می‌شوید و کنترل سفینه فضایی را به دست می‌گیرید. هدف شما در این بازی جلوگیری از Covenant و شکست او در دستیابی به تفنگ-فوق‌العاده است. در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده ار این عنوان را مشاهده کنید.

این عنوان نیز مانند دیگر عناوین آرکید به شما اجازه می‌دهد تا به صورت تک نفره با جند نفره به بازی بپردازید. استودیو 343 اعلام کرده است که این دستگاه آرکید دارای نمایشگر 130 اینچی با وضوح 4K باشد، در کناری این نمایشگر نیز دارای 4 تفنگ و مسلسلی متحرک است. شما می‌توانید 4 نفره به میدان مبارزه بروید و همه را قلع و قمع کنید. در این عنوان  با همه نوع دشمنی از سوسک ها تا ارواح سرکار دارید و شما می‌توانید یک عنوان آرکید فوق‌العاده را در دنیای جذاب Halo تجربه کنید.

هنوز زمان انتشار خاصی برای عنوان Halo: Fireteam Raven مشخص نشده است اما استودیو 343 اعلام کرده است که دستگاه این بازی آرکید به صورت انجصاری در فروشگاه های Dave & Busters در تابستان امسال به فروش خواهد رسید.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,