با عرضه Bloody Zombies برای PS4 و کامپیوترهای شخصی این بار نوبت کاربران اکس باکس وان است تا از این بازی چند نفره زامبی‌کشی شرکت بریتانیایی nDreams لذت ببرند. با عرضه این بازی برای اکس باکس وان تریلری نیز برای آن منتشر شد که آن را در ادامه با هم مشاهده می‌کنیم. پس با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

Bloody Zombies یک بازی کتک‌زنی چندنفره است که گیمرها را به عنوان یکی از چهار بازمانده به خیابان‌های پر از زامبی و خراب‌شده لندن می‌برد. Teller، Rei، Mick و Eddie تنها کسانی هستند که می‌توانند با شجاعت خیابان‌های شهر خود را از انبوه زامبی‌ها پاک کنند.

گیمرها قادر به استفاده از حرکات و ساختن کامبوهای زنجیری برای آسیب‌زنی بیشتر هستند. حرکات مخصوص و مهارت‌هایی نیز در بازی وجود دارد که طی پیشرفت در بازی باز می‌شوند و گیمرها با آنان می‌توانند زامبی‌ها را راحت‌تر بکشند و اسلحه‌های جدید کشف کنند.

زامبی‌های زیادی برای امتحان کردن کامبوهایتان وجود دارند اما باید مواظب باشید چرا که بعضی از آنان به صورت انتحاری هستند و هنگام نزدیک شدن به شما منفجر می‌شوند. همچنین غول‌های زامبی نیز وجود دارند که حتما برای شکست آنان باید از مهارت‌ها و کامبوهای حرفه‌ای استفاده کنید.

در آخر تریلر منتشر شده این بازی برای اکس باکس وان را با هم مشاهده می‌کنیم:

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

FLICKERINGMYTH

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,