در اوایل سال جاری بود که استودیوی باندای نامکو برای اولین بار یک بازی نقش آفرینی جذاب رونمایی کرد، این بازی با موضوع خون آشام ها شما را به دنیای آخرالزمانی دعوت می کند، این بازی با محیطی عجیب و جذاب می تواند توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند. شما در این بازی در نقش خون آشامی با نام روننت (Revenant) در دنیایی قدم خواهید گذاشت که توسط افراد شرور به تسخیر درآمده است و شما وظیفه ازادسازی آن را بر عهده دارید.

در جریان بازی و مبارزاتی که انجام می دهید می توانید با خوردن خون دشمنان بر قدرتهای خود بی افزایید و شخصیت اصلی خود را شخصی سازی کنید. در زمان معرفی بازی در فروردین ماه استودیوی باندای نامکو کنسول های مقصد این بازی متفاوت را اعلام نکرد و علاقه مندان به این سبک بازی های نقش آفرینی بی صبرانه منتظر بودند تا ببیند این بازی برای چه کنسول هایی عرضه خواهد شد، در همین راستا خوشبختانه در جریان کنفرانس E3 مایکروسافت شاهد به نمایش درآمدن تریلر بازی Code Vein برای کنسول های اکس باکس وان و نسل جدید کنسول مایکروسافت یعنی اکس باکس وان اکس بودیم که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

در آخر لازم به ذکر است که کنسول های مایکروسافت تنها مقصد این بازی نخواهند بود و به احتمال زیاد برای کنسول های دیگر شرکت ها نیز عرضه خواهد شد. همچنین تاریخ دقیقی برای عرضه بازی Code Vein اعلام نشده است ولی باید در اوایل سال ۲۰۱۸ منتظر عرضه آن بود.

منبع :

DUALSHOKERS

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,