در چند ماه گذشته، مایکروسافت در حال ساخت نمای تیره برای ویندوز 10 بوده است، و در این مدت این نما از تیره‌ی مطلق به طوسی تیره تغییر رنگ داده است و مایکروسافت به طور مداوم در حال بهبود هر چه بیشتر این نمای جدید بوده است.

در Reddit، یک طرحی مفهومی از این نمای جدید ویندوز 10 منتشر شده است که تا حدودی ظاهر نهایی این نمای جدید ویندوز 10 را به ما نشان می‌دهد، و در این طرح نه تنها از رنگ طوسی استفاده شده، بلکه مطابق تصویر بالا، جلوه‌ی آکریلیک نیز با آن ادغام شده است.

این بهترین طرح مفهومی نیست که تا به حال برای نمای تیره‌ی ویندوز 10 ارائه شده است، ولی تا حدودی باعث ناخشنودی کاربران شده است. این کاربران می‌گویند که ادغام نمای تیره رنگ و آکریلیک به طور همزمان باعث ناخوانا شدن متن‌ها می‌شود و ترجیح می‌دهند که تماماً تیره و بدون جلوه‌ی آکریلیک باشد.

مایکروسافت نیز در آوردن جلوه‌ی آکریلیک به اپلیکیشن‌های غیر ویندوزی نیز مردد بوده است، این طرح مفهومی تقریباً نشان می‌دهد که چرا مایکروسافت در موضوع عجله نمی‌کند.

نمای تیره‌ی ویندوز 10، در کل زیبا است و امیدواریم که مایکروسافت تغییرات این نمای جدید را ماه‌های آینده برای کاربران ویندوز 10 به نمایش بگذارد.

منبع :

MSPU

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,