Remedy Entertainment خیلی زود با عرضه عنوان Control یک آی‌پی کاملا جدید به صنعت بازی‌‌های رایانه‌ای و تمام بازی‌بازان در سراسر دنیا معرفی خواهد کرد که انجام این کار برایشان اولین مرتبه نیست. اما در حالی که آن‌ها در گذشته در معرفی و نمایش دنباله آی‌پی‌های جدید خود از جمله Alan Wake و Quantum Break به هیچ وجه موفق نبودند، اما امیدوار هستند با Control اوضاع تغییر پیدا کند و شرایط جدیدی برای آن‌ها به وجود بیاید تا همه چیز تغییر پیدا کند و اتفاق جدیدی در دوره فعالیت آن‌ها رخ دهد.

توماس پوها (Tomas Puha)، کارگردان ارتباطات شرکت Remedy Entertainment، در گفت و گوی تازه‌ای که با محله Edge در شماره ۳۲۲ این مجله که برای ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ انجام شده بود، گفت که با Control، این استودیو در حال تلاش برای ساخت یک دنیا و سری جدید است که آن‌ها پتانسیل ادامه دادن را در آن می‌بینند تا همچنان ادامه پیدا کند و به همین ترتیب دنبال شود. همچنین وی در اظهارات تازه خود عنوان کرد که دنباله‌های این بازی اکشن ماجراجویی چیز‌هایی هستند که آن‌ها دوست دارند در آینده نیز همینطور انجام دهند و به ساخت آن‌ها ادامه دهند. مخصوصا با در نظر گرفتن شرایط و همکاری آن‌ها با شرکت 505 Games برای نشر و عرضه این بازی، اما استودیوی رمدی همچنان حقوق نشر آی‌‌پی Control را خودش حفظ خواهد کرد. توماس پوها در این زمینه چنین گفت که:

عنوان Control یک بازی سینگل پلیر نسبتا سنتی است.

پوها در ادامه اظهارات خود در این زمینه چنین اضافه کرد که:

اما از این جهت این بازی یک طول عمر محدود دارد. و هیچ کس اینجا این طور تصور نمی‌کند که کارهایی که ما می‌توانیم با محتویات پس از عرضه یک بازی سینگل پلیر انجام دهیم را دست کم بگیرد و آن‌ها را نادیده بگیرد. اما داستان این بازی و شیوه ساخته شدن دنیای آن برای ما بسیار مناسب است تا در آینده نیز چیزهای اضافی بیشتری به آن اضافه کنیم. Control مانند دنیایی است که ما می‌خواهیم آن را بسط و گسترش دهیم و البته که دوست داریم دنباله‌های بیشتری برای آن تولید کنیم. و کاری که ما برای چند سال آینده قصد داریم انجام دهیم و همینطور یکی از دلایلی که ما با شرکت 505 Games به توافقاتی در این زمینه رسیدیم، خب این بود که آن‌ها به ما اجازه دهند این آی‌‌پی را نگه داریم اما ما این آزادی عمل را نیز در اختیار داریم تا با محتویات پس از عرضه‌ای که برای این بازی در نظر گرفته‌ایم، کمی بیشتر آن را تجربه و امتحان کنیم و زمان بیشتری را با این بازی سپری کنیم.

این طور به نظر می‌رسد که رمدی در تلاش است که پس از عرضه Control با محتویات متعدد به پشتیبانی و حمایت خود از این بازی همچنان ادامه دهد و این روند را همینطور ادامه دهد تا در زمان دیگری که به احتمال بسیار قوی نسل آینده خواهد بود، دنباله‌های جدیدی برای این بازی معرفی و عرضه کند و سپس با پشتیبانی دوباره از آن‌ها این روند را دنباله دار ادامه دهد.

حال که صحبت از محتویات پس از عرضه شد، باید این را هم عنوان کنم که رمدی تا به حال دو بسته گسترش دهنده برای Control معرفی کرده تا پس از انتشار آن به این بازی اضافه کند که یکی از آن‌ها در حال حاضر برای عرضه در زمستان ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است که زمان بسیار مناسبی است چرا که فاصله زمانی بسیار خوبی با نسخه اصلی بازی به وجود خواهد آورد. عنوان Control قرار است در تاریخ ۵ شهریور ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. همچنین باید یادآوری کنم که نسخه رایانه شخصی این بازی به مدت یک سال در انحصار فروشگاه Epic Games باقی خواهد ماند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,