مایکروسافت در دستگاههایی که با اندورید کار میکنند بهروزرسانی جدیدی برای کورتانا ارائه کرده است. مایکروسافت یک واسط کاربری جدید صفحه اصلی و واسط کاربری که شباهت بسیاری به مایکروسافت اسکایپ و اپلیکیشن اوت لوک دارد به کورتانا اضافه کرده است. کورتانا بولدتر و بسیار رنگارنگ‌تر شده است.

شرکت مایکروسافت همچنین دسترسی به واسط کاربری “now playing” را به دستگاه تلفن همراه شما اضافه کرده است، بنابراین شما میتوانید بدون نیاز به باز کردن کامل اپلیکیشن کورتانا، موزیک در حال پخش را کنترل کنید. شما همچنین میتوانید با دکمههای جدیدی که شرکت به صفحه اصلی کورتانا اضافه کرده است به سرعت به ایمیلها و یادآوریها دسترسی داشته باشید.

کورتانا در اندروید ویژگیهای زیر را ارائه کرده است:

  • دستیار شخصی خود را به تلفن همراه خود بیاورید تا به شما کمک کند موارد مهم را در تمام دستگاه‌های خود در هر جایی که هستید به همراه خود داشته باشید.
  • یک یادآوری بر روی کامپیوتر شخصی خود برای خرید چیزی در فروشگاه تنظیم کنید و وقتی به آنجا رسیدید کورتانا از طریق تلفن همراه‌تان شما را آگاه می‌سازد.
  • اگر تماس تلفنی را بر روی تلفن همراه‌تان از دست داده‌اید کورتانا آن را بر روی کامپیوتر شخصی‌تان به اطلاع شما می‌رساند و یک پیام reply برای شما ارسال می‌کند.
  • اگر ترافیک سنگین است و قرار ملاقاتی دارید و باید زودتر به آنجا برسید، کورتانا به شما کمک می‌کند.
  • اگر برای پرسشی نیاز به یافتن پاسخی سریع دارید یا نیاز به دانستن اطلاعات یک پرواز یا بسته دارید کافی است آن را از کورتانا بپرسید.

 

منبع :

MSPOWERUSER

185 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,