Special-Days-Cortana

از روز انتشار کرتانا تا کنون ویژگی های زیادی به آن اضافه شده است و امروز نیز شاهد اضافه شدن یک قابلیت دیگر به این دستیار صوتی هوشمند هستیم. حالا که در فصل تعطیلات میلادی هستیم، کرتانا می تواند به شما کمک کند تا مناسبت ها و روز های خاص را جشن بگیرید. با وینفون همراه باشید.

از حالا تا زمانی که این ویژگی را در تنظیمات کرتانا فعال کنید، کرتانا می تواند به شما تبریک های مختلف، بازی ها، پیام های تبریک و برخی فعالیت های خاصی که آن روز را برای شما خاص تر می کند را پیشنهاد دهد.

همانطور که می دانید کرتانا آموزش دیده تا دستیار شخصی شما باشد، این قابلیت جدید این قضیه را پر رنگ تر هم می کند. مخصوصا که در این فصل پر از تعطیلات این قابلیت به ما یاداور می شود که می توان از تکنولوژی و این گوشی های هوشمند امروزی به عنوان قسمتی از خوشی ها و شادی های تعطیلاتمان استفاده کرد. دقیقا مطمئن نیستیم که در چه زمینه ای قرار است کرتانا در گذراندن این تعطیلات به ما کمک کند، اما واقعا هرگونه یادآور شدن این مناسبت ها از طریق دستیار شخصی محبوبمان لذت بخش خواهد بود. ضمنا باید یادآوری کنیم که این قابلیت به صورت خودکار توسط کرتانا فعال خواهد بود و نیازی به فعال سازی آن وجود ندارد.

منبع :

WINBETA

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
quf
💔 3 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

یعنی زنده میمونم تا اون روزو ببینم که کرتاناهم فارسی صحبت کنه.

quf
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

یعنی زنده میمونم تافارسی صحبت کردن کرتاناروببینم.البته بعیدمیدونم این اتفاق بیوفته که کرتانا فارسی حرف بزنه

javadkhof
💔 10 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

خیلی چیز چرتیه کرتانا برای ما !

نه جکاشو می فهمیم ! ( یدونشو که فهمیدم خیی بی مزه بود 😐 )

نه میشه باهاش حرف زد !

نه میشه اس داد !

نه میشه ….. !

اینم روش !

  ahmad
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

  slm
  hala age shoma zabaneton khob nist(ya kolan hosel kar kardan bahash ro nadarin) dalili ndare ke injori begin man ke ham ro pc ham ro goshi azash kar mikeam az tarjome o tahqiq o film o ahang o …
  injori nagid akhr

  Kmh
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

  شما بلد نیستی
  ایا دلیل موجهیه ک بگی چیز چرتیه برای ( ما )؟
  دقیقا کدوم ما منظورته؟😉

   javadkhof
   💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

   عزیز انصافا چند درصد برات کاربرد داره ؟

   من خودم یکی از کسایی ام که می خوام گوشی ویندوزی رو به بقیه معرفی کنم اول با کرتانا کار می کنم طرف کیف می کنه بعد براش توضیح می دم !

   خیلی قابلیت خوبیه ولی قبول کن کاراییش برای یکی که انگلیسی در حد نه چندانه خب ۱۰% هم کاراییی نداره !

   خب قبول اصلا برای شما ۱۰۰%

   یه سوال !

   تاحالا شده باهاش اس ام اس بدی به کسی ؟ خب قاعدتا خیلی کم ! چون از فینگیلیش هم ساپورت نمی کنه !

   اصولا شما نمی تونی از ۶۰ درصد به بالا ی قابلیتاش استفاده کنی 🙂 چون زبونش بهمون نمی خوره ! حتی اگه یه کسی باش یکه زبانش هم خوبه !

   و باز هم حرفشما درسته توی اولیزیاده روی کردم 🙂

    AMIRDANTE
    💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

    داداش کلام تو هم درست.. ولی من بای دوستام پیام هامو انگلیسی میدم اگه هم بخوام برای کسی که انگلیسی متوجه نمیشه اول میگم برای مثال…. send a massage to daddy….. کورتانا میگه ok .. text daddy ..what iis ur massage… بعد من قسمت تایپ مسیج رو خودم تایپ میکنم و دیگه لازم نیست یک ساعت تو پیامامو بگردم که مخاطب daddy روپیدا کنم یا مثلا به کرتانا گفتم که رنگ چشم داداشم قهوه ایه بعد از میپرسم که آیا یاددته که رنگ چشم داداشم چی بود در کمال تعجب میگه قهوه ای البته باید نرم افزارای مورد نیازشو نصب کنی مثل موسی mossy که کاریه ایرانیه یا کرتانا ریمایندر. البته جدیدن دیگه این برنامرو ندیدم اما رو موبایلم نصبه و ازش بک آپ گرفتم.. به نظرم خیلی خوبه دوستم داشت با سیری گوشی یکی از دوستام حرف میزد گفتم بیا با ایننم کار کن وقتی صدای نرم کرتانا رو با صدای بریده بریده ی سیری مقایسه کرد گوشی اون یکی ربیقمو پس داد و تا زمانی که تمام شارژم خاری کرد با کرتانا حرف زد الان هم میگه اگه کلش برای وینفون بیاد و قابلیت اکولایزر اضافه شه حتما گوشی بعدیش ویندوزهه دلد اصلی هم کرتانا بود باور کن من نود درصد بخاطر. کرتانا و ۵ درصد بخاطر aoe و بقیه بخاطر خود وینفونه که گوشی وویندوزی دارم جالبی کرتانا تو اینه که اطلاعاتمو هم رو موبایلام و هم رو کامپیوتر شیر میکنه من با حجم اینتر نت مشکلی ندارم.. خیلی از دوستام وقتی گوشییمو نشونشون میدم کف میکنن اما وقتتی میبینن کلش نداره خوب منصرف میشن جدا بازی چرتیه اما همه گیر شده خوب ممعلومه که اگه از کمبود اسم بیاد داریم شاید ما احساس نکنیم اما من خودم کمبود رو احساس میکنم درسته ما هم بازی انحصاری خودمونو داریم ولی چیزایی هست تو اندروید و آی او اس که ما نداریم انتخاب با خودتونه ولی مما هم باید برای اینکه وینفون اوجج بگیره باید تلاش کنیم مثلا زمانی که یه برنامه فیک میبینیم زو ریپورت بدیم که حذف شه اون وقت حتی اگه ۱۰۰۰ تا برنامهه هم داشته باشیم خوبیش اینه که برنامه خوب و با کیفیت داریم در اینصورت اگه برنامه ای وارد استور شه مجبوره خوب باشه والا حذف میشه … درسته ما لندکپس نداریم اما خیلی از خوشیاا هست که ندارن اونم اندرویدی یا مثلا آی او اس که لندکپس نداره عمو گابی قول داد بده اما نداد شاید خودم تویت بدم و ببپرسم که چی شد اما همینی که اومدم دارم نظر میدم از تایم کاریم بریدم الانم دارمم با کیبرد اندروید مسیج میدم اگه میبینید که غلت املایی داره مال اینه دیگه بقیه واسه معددن خودتون تصمیم بگیرید وسلام نامه تو حلقم خخخخ 🙆🙆🙆🙆🙆👊👊👊👊👊💉💉💉💉💉

     javadkhof
     💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴

     بله درست می گی !

     انصافا کرتانا در مقایسه با سیری و s voice (بهترین دستار صوتی تو اندروید اس وویسه برای خود گوگل مفت ارزش نداره )
     ۱۰ تا پله بالاتره !

     همین که می تونه با نرم افزار های دیگه هماهنگ بشه

     می تونه برات جک بگه داستان بگه بازی برات بیاره (بازی ئه این صدای کیه ) اهنگ برات پخش کنه تا حدی که من برای کارای تدوینم ازش برای انتخاب اهنگ استفاده می کنم !

     در حالیکه سیری کلا یه چیز بستس که تازه اپل توی گوشی ۶s یادش اومده که بتونه سیری رو توی گوشی خاموش هم فعال کنه (در حالیکه برای ما ۶۴۰ هم توی حالت خاموش (استند اپ) فعاله ! ) و اصلا بزرگترین قابلیت یه دستیار صوتی اینه که تو نیازی به لمس کردن گوشیت برای زنگ زدن و… نداشته باشی .

     🙂
     منم به خاطر کرتانا ویندوز دکستاپمو ۱۰ کردم و گرنه الان بازی mad max رو وین ۱۰ قاط می زنه نمی تونم بازی کنم :((

hamidtaha
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

سلام ببخشید من ۶۴۰ دارم با اخرین بیلد موجود ولی کرتانای من کار نمیکنه میشه راهنمایی کنید ؟

kianooshian3
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

قابلیت مکالمه (conversation) اضافه کنه. اینا چیه اخه اضافه میکنه. خیلی هم افتخار میکنه بش

اسماعیل
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

با سلام نرم افزار ماشین حساب ویندوز موبایل ۱۰ محاسبات تاریخ انجام میده اما متاسفانه تاریخ قمری در قمست فیلدبک این رو به عنوان یک باگ مطرح کنید تا درست کنند. لطفا اطلاع رسانی نمایید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,