به تازگی مایکروسافت در تلاش است تا با افزودن یک ویژگی جدید تحت عنوان Pilot یا خلبان به کرتانا، به شما در صرفه جویی حین خرید آنلاین با مرورگر Edge کمک کند. در حال حاضر تمام کاربرانی بروزرسانی کریترز ویندوز ۱۰ را دریافت کرده اند می توانند از این ویژگی برای یافتن موارد ارزان تر هنگام خرید استفاده کنند و به مقایسه خرده فروشان مختلف در سراسر اینترنت بپردازند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

روش کارکرد این ویژگی هم بسیار ساده است، هنگامی که شما درحال خرید اینترنتی هستید ممکن است آیکون اعلانیه کرتانا در قسمت نوار آدرس به نمایش درآمده و به شما اطلاع دهد که فروشگاه های دیگری را پیدا کرده است که محصولی را که قصد خرید آن را دارید با قیمت کمتری به فروش می رسانند، پس از کلیک بر روی آیکون کرتانا یک پنجره در قسمت راست مرورگر اج باز خواهد شد و گزینه های بیشتر از محصول مورد نظر شما را به نمایش خواهد گذاشت.

این ویژگی هم، مانند سایر ویژگی های خرید آنلاین مرورگر Edge  است که بواسطه آن کرتانا گزینه های ارزان تر و تخفیف های ویژه سایت های مختلف فروش را برای تصمیم گیری راحت تر در دسترس شما قرار می دهد. در ادامه توسعه این ویژگی ، تصور اینکه برای دسترسی به این قابلیت کوچک بین فروشگاه های اینترنتی رقابت بیشتری شکل بگیرد غیرممکن نخواهد بود.

با این حال، در حال حاضر این حالت کرتانا تنها برای آمریکا در دسترس قرار گرفته است، همچنین فعلاً این قابلیت تنها با ۱۴ فروشگاه و خرده فروشی آنلاین کار می کند، اما خوشبختانه برخی از نام های بزرگ مانند Amazon ،eBay و Home Depot در لیست این فروشگاه ها قرار دارند.

به نظر شما دیگر چه مواردی می توانند به کرتانا اضافه شوند تا آن را به یک دستیار هوشمند صوتی کامل تبدیل کنند؟ نظرات خود را را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,