کورتانا با اوت لوک برای خواندن ایمیل در ویندوز 10 و Invoke یکپارچه شد

دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت هنوز به دنبال جذب بیشتر مخاطب نسبت به سایر رقبا در اکثر مناطق است اما فعلا یک ویژگی جدید به آن اضافه شده که تنها برای کاربرانی که از زبان انگلیسی ایالات متحده (U.S. English) در ویندوز 10 یا اسپیکر Invoke هارمن کاردن استفاده می کنند کار می کند. متاسفانه این ویژگی هنوز به اندروید و iOS نیز اضافه نشده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کار کردن با این ویژگی بسیار ساده است و فقط کافیست تا از کورتانا بخواهید تا اگر ایمیل جدیدی دارید چک کند و برایتان بخواند. او نیز اگر ایمیل جدیدی که هنوز نخواندید باشد به همراه عنوان و نام فرستنده آن برایتان خواهد خواند.

همچنین پس از آن می توانید به آن ایمیل پاسخ دهید و کورتانا از طرف شما متن ایمیل را میگیرد و برای طرف مقابل از طرف شما ارسال می کند.

کورتانا هچنین می تواند دقیق تر هم در این زمینه عمل کند و مثلا از آن بخواهید ایمیل های فرستاده شده از سمت یک شخص خاص را چک کند یا بخواهید اگر از دیروز ایمیل جدیدی برایتان ارسال شده چک کند.

مایکروسافت اخیرا کورتانا را در بخش های بیشتری مثل لانچر خود روی اندروید قرار داده و به زودی به اوت لوک iOS نیز خواهد آمد. احتمال دارد این روند در سال آینده با سخت افزار ها و نرم افزار های بیشتری نیز همراه باشد.

این امیدواری نیز وجود دارد که مایکروسافت به زودی این قابلیت کورتانا را به کشور های بیشتری بیاورد.

نظر شما درباره این قابلیت کورتانا چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,