عنوان چند نفره و مجبوب Counterstrike: Global Offensive هم اکنون به صورت رایگان در نرم افزار استیم منتشر شده است.
اگر جزو علاقه ‌مندان به عنوان Counter-Strike: Global Offensive هستید اما هنوز فرصت تجربه‌ این عنوان را پیدا نکرده‌اید و نتوانستید آن را تجربه کنید، هم‌اکنون بهترین فرصت برای شما فراهم شده است. با توجه به جدیدترین اخبار دنیای بازی های ویدئویی، شرکت والو (Valve)، سازنده و ناشر عنوان Counter-Strike: Global Offensive، نسخه‌ رایگان این عنوان را در نرم افزار استیم منتشر کرده است.
مجموعه Counterstrike دارای نسخه های متعدد و زیادی می‌باشد که عنوان Counterstrike: Global Offensive آخرین و جدیدترین آن ها می‌باشد. این عنوان در سال 2012 برای کاربران رایانه های شخصی در نرم‌افزار استیم عرضه شده است و هم‌اکنون می‌توان آن را به عنوان یکی از محبوب ترین و معروف ترین عناوین رایانه های شخصی شناخت.
کاربران رایانه های شخصی‌ای که علاقه خاصی به بازی ‌های تیراندازی – رقابتی دارند و هنوز عنوان Counter-Strike: Global Offensive را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند به صفحه رسمی این عنوان در نرم افزار استیم مراجعه کرده و آن را دریافت کنند. در این میان به این مورد اشاره کنم که نسخه رایگان عنوان Counter-Strike: Global Offensive، تنها شامل مسابقات PvE می‌شود؛ به عبارتی تنها با هوش مصنوعی رقابت خواهید کرد و برای رقابت با سایر بازیکن ‌ها و تجربه آنلاین این عنوان، باید نسخه اصلی این عنوان را خریداری کنید. نسخه اصلی این عنوان را شما می‌توانید با پرداخت 6 دلار از همان نرم‌افزار استیم دریافت کنید. طبق توضیحات شرکت والو نسخه آنلاین و کامل عنوان Counter-Strike: Global Offensive امکانات مختلفی را از جمله سیستم رسمی مسابقه ‌ساز، بخش چند نفره، ایکس ‌پی، رتبه بندی و غیره را در اختیار شما کاربران قرار می‌دهد. همچنین شما می‌توانید با پراخت 4 دلار بیشتر، یعنی 11 دلار باندل این مجموعه را که شامل عناوین مانند Counter-Strike: Condition Zero، Counter-Strike: Source و Counter-Strike: Global Offensive Full Edition می‌شود را دریافت کنید.
شرکت بزرگ والو با عرضه نسخه‌ رایگان عنوان Counter-Strike: Global Offensive، زمینه‌ای برای کسب تجربه و آشنایی با جهان مجموعه Counter-Strike را برای تازه کار های علاقه مند فراهم کرده است که پس از آشنایی با این عنوان، در صورت نیازو علاقه آن را خریداری کنند.
آیا تابحان عنوان Counter-Strike: Global Offensive را تجربه کرده‌اید؟ اگر نکرده‌اید، علاقه به تجربه نسخه رایگان آن هستید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GIZCENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,