همانطور که پروسه ساخت و توسعه بسیار طولانی و طاقت فرسای عنوان Crackdown 3 رو به اتمام است و این بازی آماده عرضه می‌شود، مایکروسافت در حال انجام هر کاری است که از دستش بر می‌آید تا شور و اشتیاق کاربران برای انجام این بازی را بالا ببرد. در همین راستا آن‌ها اخیرا کاری انجام داده‌اند که طرفداران قدیمی این سری و مخصوصا دوست داران نسخه اول آن را بسیار خوشحال خواهد کرد و مراتب قدردانی آن‌ها را فراهم خواهند کرد. در ادامه جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار خواهم داد.

موضوع از این قرار است که نسخه اولیه سری Crackdown که در سال ۲۰۰۷ روی پلتفرم ایکس‌باکس ۳۶۰ به انتشار رسیده بود، در حال حاضر به صورت رایگان روی فروشگاه مایکروسافت در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آن را تجربه کنید.

این یک فرصت بسیار عالی است تا دوباره یک عنوان منسجم، پایدار و محکم را تجربه کنید و یا حتی برای اولین بار آن را تجربه کنید تا پیش از عرضه آخرین دنباله این سری بتوانید تا حدودی با سبک و سیاق این سری و انتظاراتی که می‌توان از آن داشت، آشنا شوید. همچنین با در نظر گرفتن این که بهبودها و ویژگی‌های گرافیکی کنسول میان نسلی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس نیز در ماه فوریه به این بازی اضافه خواهد شد، چشم انداز تجربه این بازی پیش از تجربه نسخه سوم آن بیش از پیش به جذابیت خود اضافه خواهد کرد.

از آخرین جزئیات و خبرهای عنوان Crackdown 3 نیز می‌توان به این نکته اشاره کرد که به نظر می‌رسد سرانجام این بازی آماده عرضه و در آستانه انتشار قرار گرفته است و یا حداقل آخرین مراحل ساخت و توسعه خود را سپری می‌کند. این بازی که در تاریخ ۳ اسفند سال جاری برابر با ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی به انتشار خواهد رسید، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود که برای اولین بار هم در رویداد X018 (که فردا شب در مکزیکو سیتی بر پا خواهد شد) نیز قابل بازی کردن خواهد بود و بازی‌بازان می‌توانند پس از سال‌ها به تجربه این بازی بپردازند و با ویژگی‌های آن آشنا شوند. همچنین شایعات اخیر نیز نشان می‌دهند که این بازی ممکن است یک نسخه فرعی نیز دریافت کند بنابراین این هم احتمالا یکی از چیزهایی است که ما فردا شب جزئیات بیشتری از آن به دست خواهیم آورد و بیشتر از آن مطلع خواهیم گشت. در این بین مشخصات سیستم مورد نیاز نسخه رایانه شخصی این بازی نیز امروز مشخص شد که از این آدرس می‌توانید جزئیات این خبر را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

369 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,