اخیرا بیانیه ای از سوی تیم توسعه دهنده بازی Crackdown 3 منتشر شده است که نشان می دهد زمان عرضه بازی تغییر کرده و تا قبل از بهار ۲۰۱۸ شاهد انتشار این بازی نخواهیم بود. این بازی آخرین بار در رویداد E3 2017 نمایش داده شد که در آن زمان از کامل نبودن بازی و مشکلات فراوان از جمله پایدار نبودن نرخ فریم بازی روی ۳۰ FPS به طور کامل قابل مشاهده بود. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

Loftis در مصاحبه با Polygon اعلام کرده است که بازی Crackdown 3 طرفداران زیادی دارد و خود ما هم در این مورد بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم به زودی این بازی را برای کاربران خود منتشر کنیم. ناگفته نماند که دلیل به تعویق افتادن زمان انتشار بازی هم برای اطمینان یافتن تیم توسعه دهنده از کیفیت بازی عنوان شده است تا پس از انتشار بازی کاربران بهترین تجربه از بازی را کسب نمایند.

بازی Crackdown 3 یک بازی فوق العاده با داستانی مهیج است که در آن بازیکنان می بایست با امپراطوری جنایتکاری که وجود دارد به مبارزه و مقابله بپردازند. در این بازی کاربران به سلاح ها و تجهیزات فوق العاده ای دسترسی دارند تا بازی تا حد ممکن زیبا و جذاب باشد. همان طور که گفتیم Crackdown 3 قرار است تا در بهار ۲۰۱۸ برای عموم عرضه شود. این بازی مهیج برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,