با توجه به انتشار بازی Crackdown 3 در دو حالت جداگانه، احتمالا این بازی دو لیست اچیومنت مختلف برای هرکدام از این بخش‌ها خواهد داشت. بازی Crackdown 3 که تا به امروز با تاخیرهای زیادی رو به رو شده است، به احتمال بالا قرار است که در روز عرضه با داشتن دو لیست اچیومنت مختلف به دست کاربران برسد. در ادامه با جزئیات خبر همراه ما باشید.

در جریان آخرین اخبار بازی، یک‌ سری بلاگ استخراج‌کننده‌ی داده، اطلاعاتی جدید از بازی Crackdown 3 منتشر کرده‌اند. این اطلاعات مشخص می‌کنند که بازی قرار است در دو بخش مختلف و کاملا جدا، یکی بخش چند نفره‌ی پنج در مقابل پنج Wrecking Zone و دیگری کمپین داستانی، در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. بازیکنان باید این دو بخش را یکی پس از دیگری دریافت کنند و نکته‌ی مهم این است که هرکدام از این بخش‌ها احتمالا لیست اچیومنت به‌خصوص خود را دارا خواهد بود. تصویر مربوط به دو بخش مختلف بازی را در پایین مشاهده می‌کنید.

Crackdown 3

اگر این احتمال درست باشد و هر کدام از این دو بخش، لیست تروفی به‌ خصوص خودشان را که هرکدام 1000 امتیاز گیم‌اسکور (Gamerscore) دارد داشته باشند، بازی Crackdown 3 به اولین بازی تاریخ ایکس باکس تبدیل می‌شود که با 2 هزار گیمراسکور در زمان عرضه، در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. حتی بازی‌هایی مثل Halo: The Master Chief Collection و Rare Replay که چند بازی را یک‌جا در دسترس بازیکنان قرار می‌دادند، چنین گیمراسکوری را در دسترس بازیکنان خود در زمان عرضه‌شان قرار نداده بودند.

تمامی مواردی که ذکر شد هنوز در مرحله‌ی حدس و گمان هستند و فعلا برای روشن شدن موضوع باید صبر کنیم. بازی Crackdown 3 در تاریخ 26 بهمن 1397 مصادف با 29 فوریه 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان خواهد شد. لازم به اشاره است که این بازی در زمان عرضه‌اش از سرویس Xbox Game Pass قابل دریافت خواهد بود.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,