crackdown3

Crackdown 3 یکی از بازی های انحصاری اکس باکس وان است که گیمرها مدت هاست در انتظار آن هستند. اما تا پایان انتظار زمان زیادی باقی نمانده است و قبل از فصل تعطیلات ۲۰۱۷ این بازی منتشر خواهد شد. با وینفون همراه باشید.

این بازی که در سبک چندنفره تیراندازی جهان باز است که ماموری با ویژگی های جهش یافته ی متفاوتی مسئولیت محافظت از شهر از باندهای بزرگ خلافکاری را دارد. از ویژگی های بسیار مهم این بازی پردازش ابری و تمرکز بر روی تخریب های توجیه ناپذیر و عظیم است. بازی چند نفره کرک داون ۳ از قدرت پردازش ابری مایکروسافت بهره می برد تا تخریب های هیجان انگیزی برای شما رقم بزند و آسمان خراش هایی در عرض چند ثانیه همانند یک دومینه و با نمایش تمام جزییات از بین بروند. توصیف گیمرها از بازی کرک داون حالتی دیوانه وار و شگفت انگیز بوده است چرا که با چند شلیک راکت یک آسمان خراش تبدیل به خرابه می شود و به راحتی می توان از این شیوه در نابود کردن دشمنان استفاده کرد و از خرابه ها در کشتن آن ها استفاده کرد. گیمرها این بازی را در قسمت های مختلف کم نقص و حتی بی نقص می دانند و این باعث می شود این بازی بسیار جذاب به نظر برسد.

حال اگر پشتیبانی این بازی از کیفیت ۴K را کنار قدرتمندترین کنسول یعنی اسکورپیو بگذاریم، نتیجه ی بسیار هیجان انگیزی رقم می خورد و حال فصل تعطیلات ۲۰۱۷ می تواند فصل رویایی گیمرها باشد. گیمرها با یک بار خرید این بازی می توانند با استفاده از قابلیت  Xbox Play Anywhere آن را در ویندوز ۱۰ نیز بازی کنند و دست از این بازی برندارند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,