Crackdown 3 این هفته سرانجام منتشر خواهد شد و طبق بسیاری از منابع، حالت تخریب‌پزیر و ابر-محور آن که با نام Wrecking Zone شناخته می‌شود، بسیار سرگرم‌کننده است. البته این حالت به اندازه‌ای که در زمان معرفی آن اعلام شد، انقلابی نیست ولی به اندازه کافی سرگرم‌کننده است. متاسفانه به نظر می‌رسد که Wrecking Zone با یک محدودیت عجیب و غریب آغاز به کار خواهد کرد؛ شما نمی‌توانید این حالت را با دوستانتان بازی کنید. این خبر با توجه به این که Wrecking Zone یک تجربه تیم محور 5 در مقابل 5 است، کمی عجیب می‌باشد.

بازیکنانی که در تست فنی Crackdown 3 شرکت کرده‌اند، نخستین کسانی بودند که به کمبود پشتیبانی از پارتی دوستان اشاره کرده بودند و یکی از مسئولان مایکروسافت در کانال دیسکورد بازی تائید کرده بود که ” Wrecking Zone از پارتی‌ها پشتیبانی نمی‌کند و در زمان انتشار نیز از آن پشتیبانی نخواهد کرد”. جوئی استیتن (Joe Staten)، مدیر نوآوری استودیوهای مایکروسافت نیز در توئیتر خود این موضوع را تائید کرده است:

در روز اول انتشار، خیر. برای انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های ما پس از انتشار بازی آماده باشید.

بنابراین بله، اگر شما می‌خواهید که با افرادی که می‌شناسید بازی کنید، احتمالا به حالت Co-op کمپین Crackdown 3 محدود خواهید شد. دلیل این که چرا Wrecking Zone از این موضوع پشتیبانی نمی‌کند، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. شاید این موضوع ارتباطی با فضای ابری این حالت داشته باشد؟ البته به نظر نمی‌رسد که موضوع این باشد ولی به هر حال باید کارشناسان این حوزه در این خصوص نظر بدهند. به نظر شما این موضوع بر روی محبوبیت عنوان Crackdown 3 اثر خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با وینفون به اشتراک بگذارید.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما با بازی، توضیحاتی مختصر از ویژگی‌های کلیدی آن ذکر شده است که در ادامه می‌خوانید:

مامور خود را ارتقا دهید

مهارت‌های مافوق طبیعی مامور خود را ارتقا دهید تا سرعتی به اندازه نور داشته باشد، به بالای آسمان‌خراش‌ها بپرد، کامیون‌ها را به سمت دشمنان خود پرتاب کند و از شهر در مقابل جنایتکاران بی‌رحم محافظت کند.

زمین بازی خطرناک و جهان باز

به تنهایی و یا در حالت Co-op با یک دوست بازی کنید تا یک جهان غنی و گسترده را برای نفوذ در بین اربابان جنایت و از پای درآوردن سندیکاهای آنان، کاوش کنید.

جرم و جنایت را نابود کنید

اربابن کینه‌جوی جنایت را با کامل کردن اهداف، حمله به عملیات‌های جنایی و از پای درآوردن کاپیتان‌های رده بالا، از مخفیگاه‌هایشان به بیرون بکشانید.

حالت چندنفره کاملا جدید Wrecking Zone

Crackdown 3 شامل حالت کاملا جدید Wrecking Zone می‌شود؛ یک رقابت انفجاری با حالت‌های منحصر به فرد که در آن تخریب، سلاح نهایی شما در برابر روستان و رقیبانتان است.

Crackdown 3 در تاریخ جمعه 26 بهمن ماه 1397 (15 فوریه 2019 میلادی) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع : وینفون
283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,