به تازگی خبر رسیده است که استودیو Andy Serkis در حال توسعه بازی جدیدی با عنوان Planet of the Apes است. شنیده ها حاکی از آن است که این بازی در سبک ماجراجویی است و کاربران اکس باکس وان و رایانه های شخصی پاییز سال جاری می توانند Planet of the Apes را تجربه کنند. ناگفته نماند که هنوز زمان دقیق انتشار این بازی از سوی سازنده آن اعلام نشده است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

اگر از طرفداران Planet of the Apes باشید به طور حتم از نبوغ فراوان Andy Serkis در توسعه و انتشار این گونه تولیدات خبر دارید. اما نکته مهم در این باره این است که این مهم در استودیو شخصی وی و با روش موشن کپچر تصویر برداری شده است. انتظار می رود که تیم توسعه دهنده Planet of the Apes در تولید قسمت های فنی بازی عملکرد دقیقی از خود نشان دهد تا شاهد بازی فوق العاده ای و استقبال بی نظیر از آن باشیم. همان طور که اشاره کردیم این بازی قرار است تا در پاییز امسال روانه بازار شود اما متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی از سوی کمپانی سازنده اعلام نشده است. در ادامه شما عزیزان را به تماشای تریلر بازی Planet of the Apes دعوت می کنیم.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,