عنوان به شدت خلاقانه و بی نظیر Cuphead که کار ساخت و توسعه آن را استودیوی MDHR بر عهده داشت، در سال ۲۰۱۷ به انتشار رسید و در سالی که پر از بازی‌های بزرگ و با کیفیت بود، توانست جایگاه بسیار مناسب و خوبی برای خود به دست بیاورد که واقعا جایگاه ارزشمندی میان بازی‌بازان و کاربران بود. اما به نظر می‌رسد که ایده‌ها، خلاقیت‌ها و نوآوری‌های تیم سازنده این بازی هنوز ته نکشیده و آن‌ها برخی از حماسی‌ترین ایده‌های خود را برای پروژه بعدی خود نگه داشته‌اند. با وینفون همراه باشید.

در حالی که سازندگان و استودیوی توسعه دهنده عنوان Cuphead در حال حاضر در حال آماده سازی بسته گسترش دهنده بعدی این بازی تحت عنوان The Delicious Last Course هستند و در حال کار کردن روی آن هستند اما آن‌ها ایده‌های “کاملا حماسی” دیگری نیز برای بازی بعدی خود دارند. این‌ها طبق صحبت‌هایی است که هنرمند و تهیه کننده عنوان Cuphead یعنی Maja MoldenHauer در ویدیوی جدیدی که توسط Red Bull به انتشار رسیده، اظهار کرده.

خود این ویدیو مانند یک ویدیوی پشت صحنه است که از مراحل ساخت و توسعه عنوان Cuphead و تلاش‌هایی که MDHR در حین ساخت و توسعه آن انجام می‌دادند، گرفته شده است. تهیه کننده این بازی در این رابطه گفت:

من کاری که در حال انجام دادن آن هستیم را بسیار دوست دارم و به آن عشق می‌ورزم. و ایده‌هایی که ما برای بازی بعدی داریم کاملا حماسی هستند.

به نظر می‌رسد که فعلا حماسی بودن ایده‌های بازی بعدی آن‌ها تنها اطلاعاتی است که ما قرار است از پروژه بعدی این استودیو به دست بیاوریم اما احتمالا در طی ماه‌های آتی جزئیات بیشتری از آن به دست خواهیم آورد که ما نیز به محض این که از آن‌ها مطلع شویم، با شما در وینفون به اشتراک خواهیم گذاشت.

در همین حین باید به این نکته هم اشاره‌ای داشته باشم که بسته گسترش دهنده Cuphead The Delicious Last Course در سال ۲۰۱۹ به انتشار خواهد رسید. همچنین باید اضافه کنم که این بسته گسترش دهنده در کنار ارایه سلاح‌های جدید، باس‌ها و مراحل جدید شامل شخصیت Ms. Chalice نیز به عنوان یک شخصیت قابل بازی خواهد بود. این بسته گسترش دهنده برای نسخه‌های رایانه شخصی و ایکس‌باکس وان این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

این که استودیوی سازنده Cuphead در پروژه و بازی بعدی خود نیز باز هم با مایکروسافت همکاری خواهد داشت یا خیر، هنوز مشخص نشده و باید ببینیم طبق توافقات و همکاری‌های پیش رو، چطور پیش خواهد رفت. با این حال با وجود این که بیش از ۳ میلیون نسخه از Cuphead در ماه آگست سال ۲۰۱۸ به فروش رسیده، قطعا Cuphead 2 می‌تواند با پشتوانه مناسبی به انتشار برسد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که ویدیوی جدیدی که از این بازی منتشر شده است را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,