_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فروش عنوان Cuphead از مرز یک میلیون نسخه گذشت! فروشی برق آسا!

زمان انتظار برای بازی Cuphead بسیار طولانی بود، چرا که این عنوان برای اولین بار در کنفرانس 2014 E3 مایکروسافت معرفی شد که از همان موقع تا به الان در حال توسعه بوده است. با وجود این که تنها دو هفته از عرضه این بازی می‌گذرد اما توانسته به نقطه فروش فوق‌العاده‌ای دست پیدا کند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

امروز توسعه‌دهنده بازی کاپ‌هد، StudioMDHR، اعلام کرده است که این عنوان از زمان عرضه تا به الان بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است! این مقدار فروش روی هر دو پلتفرم اکس باکس وان و کامپیوتر سنجیده شده است، چرا که کاپ‌هد فعلا روی این دو پلتفرم قابل اجرا است.

توسعه‌دهندگان این بازی آقایان Chad و Jared Moldenhauer گفته‌اند:

ما در چند سال گذشته به طور خستگی‌ناپذیر کار کردیم تا بتوانیم یک بازی خوب را ارائه کنیم تا نشانگر دیدگاه ما باشد و بسیار هیجان زده هستیم که مردمان زیادی در سراسر جهان در حال بازی کردن کاپ‌هد هستند… واقعا ارزشش را داشت.

کاپ‌هد توسط StudioMDHR و با کمک مایکروسافت توسعه و نشر داده شد. رییس بخش اکس باکس آقای فیل اسپنسر گفته که هنوز کاپ‌هد را بازی نکرده اما بهانه خوبی دارد. او همچنین به فروش مثبت این عنوان اشاراتی کرده است.

من بسیار برای استودیو خوشحالم. آن‌ها زمان زیادی روی بازی کار کردند و موفقیت، فروش بالا و انعکاس‌های آن بسیار عالی است.

نظر شما چیست؟ آیا این مقدار فروش شما را نیز جذب این بازی خواهد کرد یا خیر؟

منبع :

GAMESPOT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,