در یک پیام کوتاه اما شیرین، ما یک ویدیو معرفی سریع از بسته الحاقی جدید Cuphead که در آینده به بازی اضافه می‌شود را دیدیم. این بازی که در سال گذشته برای ایکس باکس و ویندوز منتشر شد و قلب‌های بسیاری از گیمرها را جذب کرد. بسته الحاقی The Delicious Last Course شخصیت جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هر دو بازیگر اصلی بازی یعنی Mugman و Cuphead دوباره ظاهر می‌شوند و یک شخصیت زن جدید نیز وجود خواهد داشت: Legendary Chalice.  بازیکنان Cuphead به یاد دارند که Legendary Chalice یک NPC غیر قابل بازی بود که توانایی‌های شما را بر عهده داشت.

بسته الحاقی Delicious Last Course، یک جزیره جدید، ارباب‌های جدید، سلاح‌های جدید، معماهای جدید و موارد دیگر را به بازی اضافه می‌کند. علاوه بر این، یک شخصیت جدید جالبی به نام Chef Saltbaker در بازی ظاهر می‌شود.

ما از زمان عرضه بازی اطلاعی نداریم، اما آنچه که مسلم است، بسته الحاقی Delicious Last Course برای کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه می‌توانید تریلر این بسته الحاقی جذاب را برای این بازی شگفت انگیز مشاهده کنید:

شما می‌توانید تمام اخبار مربوط به E3 2018 را از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع :

DUALSHOKERS

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,