هر کمپانی با روش های مختلف در تلاش است تا رضایت و اعتماد مشتریان خود را بدست آورد. مایکروسافت نیز از این قاعده مستثنی نیست و اکنون تیم CityNext این شرکت بر اساس آخرین نظر سنجی ها، بالاترین سطح رضایت مندی و اعتماد مشتریان را در عرصه شهر هوشمند بدست آورده است. 

بر اساس نظر سنجی کمپانی آماری IDC که از ۱۱۱ سازمان دولتی آمریکا و حضور ۱۵ کمپانی تکنولوژی ارائه دهنده خدمات شهر هوشمند انجام شده است، مایکروسافت با کسب نمره ۴.۳۵ و ۴.۳۹ بالاترین سطح رضایت مندی و و اعتماد مشتریان را بدست آورده است.

این نظر سنجی از طریق پرسش سوالاتی و نمره دهی مشتریان به سوالات از ۱ تا ۵ بدست آمده است. طبق نظر این کمپانی، مایکروسافت با تلاش بسیار زیاد در ایجاد قابلیت های ابری مناسب، آنالیزی و اکوسیستم شهرهوشمند و شریکان خوب، تاثیر بسزایی در پیشرفت مشتریان خود داشته است.

مایکروسافت در حضور شرکت های قدرتمندی مثل CisCo، IBM، Verizon و AT&T توانسته بالاترین رضایت را در مشتریان خود ایجاد کند و این نشان از توانایی بالای این شرکت در زمینه ی شهر هوشمند دارد.

این شرکت ضمن ابراز رضایت از بازخورد مشتریان این موفقیت را تنها برای خود تلقی نکرده است و حضور شرکای CityNext که تجارب بسیار خوب خود را برای ایجاد پایداری و قدرتمندی و رفاه بیشتر در اختیار این بخش قرار گذاشتند را بسیار موثر دانسته است.

مایکروسافت حدود ۳۰ سال با شهرهای مختلف همکاری داشته است و Microsoft CityNext از سال ۲۰۱۳ برای تمرکز بیشتر و فعالیت موثر تر ایجاد شده است تا به شهر هوشمند کمک های بسزایی انجام دهد. این بخش بر روی اهداف شهرهای دیجیتال، آموزش شهرها، شهرهای امن تر، شهرهای پایدارتر  و شهرهای کوچک تر تمرکز کرده است و تا به امروز پروژه های مختلفی را به همراه شرکای تجاری انجام داده است.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,